Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta kutyák kerülnének...

Melyik fajta kutyák kerülnének ki győztesként ha harcra kerülne sor az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem akarok semmilyen kutyaviadalt, nincsenek is kutyáim, csak puszta kíváncsiságból kérdezem!


pitbull vs akita

pitbull vs csau csau

pitbull vs tibeti masztiff

tibeti masztiff vs kaukázusi



2014. júl. 7. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Minden esetben egyedfüggő a dolog.
2014. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

A pitbullosokból szerintem mindig a pitbull, mert sikerüt egy olyan kutyát kitenyészteni a drágalátos embereknek, akik nem engedig el áldozataikat addig, amíg meg nem halnak. Ráadásul a rotweiler után nekik van a 2. legerősebb harapásuk.

Szerintem a tibeti, mert nagyobb.

2014. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
argentin dog
2014. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első írta jól, egyed függő.


Olyan sokan tévedésben vannak. A pitekkel azért harcoltattak mert látványosan és sokáig verekednek. De a viadalokon megvoltak a szabályok ugyanúgy mint egy box meccsnél. A tibeti szerintem a súlya miatt két perc alatt szétkap egy 20 kg pitet.

A viadalokon pont ezért egy súlycsoportba tartozó kutyákat engedtek össze.

2014. júl. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyedfüggő.

Az akitát azért nem becsülném le, elég kemény kutyák.

A tibeti ellen nem sok esélye van a pitbullnak.


A harapás erősséghez. Nem a rottweileré a legerősebb és nem a pitbull a második... A legerősebb a nagy termetű masztiffoké és pásztorkutyáké. Kb. 2x olyan erősen harapnak, mint a roti. A pitbull pedig semmivel sem harap erősebben mint egy németjuhász.

2014. júl. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, az akita harci kutya volt, és azért mert nem viselkedik úgy lehet hogy ő is széttépne egy pitet. köszi a válaszokat!
2014. júl. 8. 07:07
 7/9 anonim ***** válasza:

amelyik ki van képezve a harcra.

ha egyik sincs ,akkor a legdominánsabb egyed győz,függetlenül fajtától-mérettől,vagy fizikai erőtől .

mert a kutyák alapból csak a vezérségért küzdenek !

2014. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pit nyerne végig
2020. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyépkén akkora b@romságot hogy a pit csak a salyát sújcsopórtjába erős. Oroszlánok medvék és bikák ellen harcoltak. Aki nem hisz nekem utána lehet nézni Beat-Baitin Bull-baitin és Lion-baiting. Szóval a pit nem csak az egy súlycsoportjukat kapja szét..
2020. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!