Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Mit tegyek rá?

SOS Mit tegyek rá?

Figyelt kérdés
2 éves kutyámnak vörös a szeme. Állatorvosnál voltunk, adott antibiotikumos szert, ami nem használt neki. Lehet, hogy ahogy az öntözőrendszer megy és odadugja a fejét belemegy a szemébe a kemény víz és attól van? Vagy a melegtől? Nagyon erősen csipázik neki mind2 szeme... A kamillára, vagy a körömvirág teára gondoltam, hogy az talán jó lehet neki...
2014. júl. 9. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamillaztasd!
2014. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem használt a gyógyszer, visszamész és kérsz másikat. Ezerszám vizeznek kutyák locsoláskor és nem gyullad be a szemük.
2014. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Kamilla teát csöpögtess az szemébe.

Én beáztatom a kamilla teába a korong pamacsot és szép lassan belecsepegtettem a szemébe.

Rem. segítettem!

2014. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2014. júl. 9. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
kamilla kiszárítja a szemet, irány vissza a dokihoz!
2014. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kammilla szárít tényleg!! Vidd vissza a dokihoz és mond meg,hogy a gyógyszer nem használt és adjon másikat
2014. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!