Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák a támadó kutyák...

A kutyák a támadó kutyák félnek a tűztől? Egy öngyújtó+spréel megtudom védeni magam?

Figyelt kérdés

A paprika spray semmit nem ér! Láttam videóban! Lefujták a kutyát, meg jobban örjöngött! lefujták az embert, rosszul lett, de tudott kiosztani pár pofont!

Lehet, hogy utána vergődtek hogy csípi őket, meg a kutya a fűbe fetrengett, de harapni azt tudott, nem menekült el!


A tűztől csak összefossa magát mindegyik nem? Megégni senki sem szeret!



2014. júl. 11. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
remélem felrobban a kezedben
2014. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha egy kutya valóban megtámad téged, nem lesz időd a zsebedben kotorászni, meg csekkolni, merre van szélirány. Egyébként is egy ritka barom ötlet.


Ha a kutya nem támad, akkor meg ne cseszegesd.

2014. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem bántom! De ha az utcán sétálok és hörögve vicsorogva fut felém egy roti, akkor muszáj védekeznem! Futni nem tudok gyorsabban mint ő!
2014. júl. 11. 10:55
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Ez valóban egy nagyon jellemző és gyakori veszély az utcán, tehát megéri miatta egy komplett lángszórót magunkkal hordani! ;)


Amúgy a kutyák nem félnek jobban a tűztől, mint az ember, mivel nem vadállatok és az ember mellett szocializálódtak. Eddig bármely saját és ismerős kutyákkal tudtunk tábortüzezni, bográcsozni és max. annyira kerülik a tüzet, mint mi.

2014. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Eddig akárhány kutyát láttam tábortűz körül, mindegyiket úgy kellett elhajtani, hogy ne égesse le a farkát/bajszát/akármijét. Nem különösebben zavartatják magukat.

A spray meg hatásos, csak olyat kell venni, ami minőségi, mert nagyon nem mindegy az összetétele.


Egyébként nem jellemző, hogy begőzölt kutyák rohangálnának az utcákon csak azért, hogy velociraptorként random széttépjenek embereket. A kutyatámadásoknak mindig van valami oka, általában elég nyilvánvaló, láncon tartás, kajaféltés, területőrzés, és még akkor is nagyon sok figyelmeztető jelzést leadnak, mielőtt harapnának, csak ezt az emberek többsége képtelen értelmezni. Olyan nincs, hogy egyszercsak megjelenik az utcán egy habzó szájú roti, hogy ő most téged széttép, mert csak.

2014. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem meg egy yorkshire terrier akar minden áldott este felfalni, kibújik a kerítésen a bichon havanese haverjával együtt, meg a szomszéd csivavával. És hármasban őrjöngve futnak utánam!!!! Hogy lehet az, hogy nem csak a rotik csinálják ezt, hmmmmm?????
2014. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És miután elindult utánad a három kis véreb, mit csinálsz? Mert valahogy kétlem, hogy minden este úgy mennél haza, hogy három kutya lóg a lábadon.
2014. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már fújtam le kutyát gázsprayjel, ami meg akart marni.


Megvakult tőle 1-2 órára. Kb. ennyi a hatása a gázspraynek emberre és állatra is.


NEM MÉTEREKRŐL KELL FÚJNI? HANEM KONTAKT TÁVOLSÁGRÓL, MAXIMUM FÉL-1 MÉTERRŐL. Vagy pár centiről és úgy működik.


Én is kipróbáltam már magamon gázsprayt. Én is kb. fél-1 órára megvakultam tőle.

2014. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!