Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaügyben segítség?

Kutyaügyben segítség?

Figyelt kérdés

Valaki le tudná nekem írni a cocker spániel, bernáthegyi, újfulandi, kaukázusi, rottweiler és a dalmata jellemzését?

Jó rossz személyes tapasztalatok minden jöhet.



2014. júl. 14. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nekem a dalmatáról és a kaukázusiról van tapasztalatom


kaukázusi a nagyapámnak volt, nagyon félelmetes állat, mindenképp kicsiként kell a családhoz kerülnie, mert nem túl barátságos az idegenekkel, rengeteget eszik, nem barátságos kutya, inkább őrző-védő + munkakutya


nekem dalmatám van most, imádom, nagyon barátságos, ragaszkodó, bújós, jelzőkutya, tehát nagyon ugat, de a légynek sem ártana, nagy a mozgásigénye, sok játékot igényel, de nagyon okos, egyedül is elvan egy nagyobb kertben, ha véletlenül egy nap nem tudok vele sokat foglalkozni. ami negatívuma, hogy kicsit makacs, hajlamos besértődni és elvonulni, de nagyon hamar megbékél, és jön hízelegni. én nagyon ajánlom, mindenki azt mondja, mennyire nehezen kezelhető, pedig szerintem ha valami meg van neki tiltva vagy mondva, hamar felfogja, és nem csinálja

2014. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!