Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta kutyák jönnek be...

Melyik fajta kutyák jönnek be általában a csajoknak? Melyik a csajmágnes?

Figyelt kérdés

Csajozni akarok vele, szóval valami keveset fogyasztó, kicsi kutyára gondoltam!

de a lányok melyikhez vonzódnak?

Melyik fajta a csajmágnes?



2014. júl. 18. 19:38
1 2
 11/20 anonim válasza:
73%
Keveset fogyasztó, kicsi kutya? Hát látszik hogy nem azért akarsz kutyát mert szereted őket, mert akkor tudnád azt is, hogy a kicsi kutyáknak több táplálék kell.azért akarod tönkre tenni annak a szerencsétlen kutyának az életét hogy aztán szakíts azzal a csajjal akit felszedtél a kutyával, aztán rájöjj, hogy kutyával nem lehet barátnőt szerezni, vagyis tartós kapcsolatot létrehozni ,ezért kirakod valahol a házadtól messze hogy ne lásd többé? Ezt akarod? Mert ha egy ilyen szívtelen ember akar kutyát venni erre a célra annak csak is ez lesz a vége.
2014. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Nálad akármilyen kutya lehetne, akkor sem állnék szóba veled, ilyen hozzáállással! Vegyél plüsst, járkálj azzal!
2014. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk ajánlom a Mini Samby Interaktív kölyök Bernáthegyi kutyust.

Tuti siker!

2014. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azert vicces, hogy az utolso kis trollt is komolyan veszitek. Ha a kerdes altal sugallt ertelmi szinthez kepest a megfogalmazas magas IQrol tanuskodik, akkor troll van a dologban :D ;)
2014. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

A kutyának akarsz csajt fogni vagy magadnak? Mert ha ilyen kis pancser köcsög vagy, hogy már kutya kell ahhoz, hogy észrevegyenek a csajok, akkor ott komoly gondok vannak :) Magyarul: ha rusnya/nyomi vagy, kutyával se fogsz kelleni senkinek. Inkább spórolj egy jó kocsira és azzal vágj fel, hogy azért te güriztél.


P.S.: cukimuki picikutyijuk amúgy is 99%-ban a csajoknak van, szóval ha meglátnálak eggyel az utcán, elsőre tuti azt hinném, hogy csak a barátnőd kutyáját sétáltatod, ergo még azt se hinném hogy szingli vagy, nehogy még odamenjek jópofizni.

2014. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igaz, ha egy csepp földi cirkálót veszel akkor azt gondolják mekkora p@cs vagy és bu@i is.
2014. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem a jól nevelt kutyákat sétáltató palik jönnek be, akiken látom, hogy rendszeresen foglalkoznak a kutyával, nem megvették, mert az menő. Ezen felül, lehet bármilyen jólnevelt kutyája, ha nem tetszik a srác, tök mindegy.
2014. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Pittbull argentindog
2014. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szamojéd:)
2014. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Látom, tavalyi a kérdés, de válaszolok. Lány vagyok. Egyetlen kutya sem csajmágnes, és egy kutya se vonzó. Tudom, hogy van egy sztereotípia, de ez semmit nem old meg. Én pl. nem szeretem a macskákat, de macskája van annak, aki tetszik, ez nem válóok. Egy fiúval sem jöttek még össze csak azért, mert kutyája van. Amúgy megy ha az enyémmel együtt akarja sétáltatni, inkább szempont, hogy kan legyen az övé, nem pedig az, hogy milyen fajta.
2015. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!