Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Begyuladhatott? :' (

Segítség! Begyuladhatott? :' (

Figyelt kérdés

Van egy fiatal cocker spánielem(angol)

És ma mikor keltem fel etetni,illetve sétáltatni észre vettem ahogy rátettem a nyakörvet a nyakára,hogy vonyít.

Majd egyből a fülére gondoltam...És megnéztem,dem semmi különös.De ha megfogom neki a fülét és "megtapizom" akkor sír.Észre vettem aztis,hogy rázza a fejét,ahogy sétál.Ma szombat van,nincs a faluban az állatorvos,holnap meg pláne nem.Így hétfn tudja csak látni!!Mit csináljak vele?Magában nem szűköl,vagyis nem halottam még.

14/L


2014. júl. 19. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érzékeny neki, akkor bizony toklász is lehet benne, ami nem vicc, nem ártana orvoshoz vinni. Ilyenkor általában csak ügyelet van, de ha muszáj, akkor muszáj...
2014. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is vagy toklász vagy, hogy ha fürdettétek a víz belemehetett.. mindenképp állatorvos.
2014. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Spánieleknek nagyon érzékeny a fülük. Bizony toklász mehetett bele, amit ha sürgősen nem szednek ki, nagyon fájdalmas gyulladássá alakulhat. Sürgősen orvos, egy spánielt még egy nagyobb táskába is be lehet pakolni és felrakni a buszra....
2014. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!