Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennek így kell kinéznie? Nem...

Ennek így kell kinéznie? Nem fura? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 19. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább meg se nézem, már a cím se tetszik.
2014. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha-ha-ha nagyon édi cuki kutyus, de hogy 150000-ért már tenyésztőtől veszel olyat, ami tényleg csivava, az is biztos. Egyébként szerintem nem, nem így kellene kinéznie egy fajtatiszta csivavának.
2014. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vízfejű, komoly egészségkárosodással született, visszamaradott kutya. Nagyon sajnálom őt, és a leendő gazdáját is. Nagy csoda, ha megéri az 1 éves kort.
2014. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutyus :( nem így kell kinéznie egy igazi életerős csivavának
2014. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki vegye fel a kapcsolatot ezzel a hirdetovel, mert ez nagyon gaz. Szegeny kiskutya..
2014. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy sokat érne felvenni vele a kapcsolatot. De én is így gondoltam, mármint hogy nem így kellene kinéznie egy egészséges kutyának. köszi a válaszokat
2014. júl. 19. 12:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott először eszembe, hogy vízfejű. Szerencsétlen kis lény:(
2014. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális! Már mint a szaporító! Több oldalon is láttam már a kutyáit...
2014. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De ennek a kiskutyanak segitsegre van szuksege, latszik rajta, hogy elni akar. Jaj, az enyem is ilyen mocsok embertol volt akciosan, anno 12 eve, merthogy a nyakan maradt, nem kellett senkinek, 3 honapos volt, menni sem tudott, es kb ket foga volt, azonkivul az alla is nagyon csapott volt, emiatt nem tudta az anyukajat sem szopni. A hulye ember mondta, hogy o tejszinhabbal etette, kover is volt a kicsi. Na ilyen kicsi, pici extra mini csivit, mint az volt! A labai valami extra rovidek voltak es gorbek. Fizettem erte, mert meg akartam menteni, ahogy hozzambujt, aztan irany a doki. Nahat o nagyon kiosztott, meg elmondta, hogy oruljek ha megmarad. Legcsorendellenesseg, tudovizenyo... De a kicsi elni akart, ket het mulva mar futott, szereztem kecsketejcsit, kb. 8 honapos koraig mindig kapott kicsit. Tapot is megragta a ket fogaval.

A doki mindig racsodalkozott, mikor latott minket, hogy ooo, meg el???

Aztan alomkiskutya lett belole, egy kaukazusi juhaszkutyaval elt egyutt, minden vizsgalatot, szurit szo nelkul turt, soha nem volt agressziv, nyaron beuszott utanam a toba, ha taskat latott, belebujt. Idos anyukamnak o volt a kis orangyala, szoval csupa jo, kedves emlekunk van rola. Szegenykenk egy eve ment el, horgesekkel teli volt a kis elete nagyon szomoru volt hallgatni, amikor orult, mindig fuldoklott. O megis orult, egyfolytaban jatszott, meg 11 evesen is, nem erdekelte a betegsege, a foghianya, a gorbe mini laba, o egyszeruen csak elni akart. Es ki merem jelenteni, hogy boldog volt.

2014. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát,szerintem hamarabb elpusztul,minthogy gazdához kerülne.Egyébként merle színű csivava szigorúan tenyésztésből kizárt.

Mellesleg ő azért adja 8 hetesen,hogy erősödjön.Lövése sincs arról,hogy a törvény is 8 hetes kort ír elő.Mezei ostoba szaporító.Fel kellene jelenteni a pics..ába.

2014. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!