Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért köhög, krákog a kutyám...

Miért köhög, krákog a kutyám 2-3 napja?

Figyelt kérdés
8 éves nagytestű kutyám köhögni kezdett úgy csütörtökön. Most mondjátok, hogy vigyem orvoshoz. Igen elgondolkodtam rajta én is, de előbb próbáltam volna várni, hogy hátha elmúlik. Na igen. Olyan amikor a torkán akad valakinek valami és próbálja felköhögni. Na de a kutyám már 2 napja nem tudja ezt megtenni. Nem folyamatosan, de hallom hogy próbálhatja. Enni eszik, ugyanolyan aktív, rendetlenkedni is tud. Mivel állandóan kapar, gondoltam rá, lehet valami csontot szedett elő, aztán megakadt neki. Nem értek hozzá, de simogattam a torkánál, hátha lemegy, kiakad az a valami de nem nagyon. A szájába belenézni nem tudtam, mert nem tetszett neki és nem engedte. Mitől lehet a köhögése? Lehet nem is a torkán hanem a tüdejében van a dolog?
2014. júl. 19. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy torok gyuszi, vagy kennelköhögés, vagy szívprobléma. Elsőre ennyi jutott eszembe. Viszont, ha nem múlik, vidd orvoshoz tényleg.
2014. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nagy betegségekre nem gondoltam, de szerintem ha nem múlik orvoshoz vele. Csak amitől tartok, hogy eléggé vad idegenekkel így kínlódni kell szerencsétlennel majd ott.
2014. júl. 19. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Kamilla tea

Méz

S ez a módszer:


[link]


Adj neki egy hetet ezekkel a szerekkel, ha semmi javulás akkor állatorvos! Jobbulást a kutyusnak!

2014. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kutyám ugyan ezt csinálta, a következőt adtam neki :

- méz, reggel este 1-1 kanállal

- hagymateával öntöttem fel minden nap (akár 2x is) a tápját. Egyrészt mert magában nem akarta meginni, másrészt mert ilyenkor a száraz táp még irritálja a torkát, jobb ha áztatva van.

- a dokitol még előző alkalommal kapott gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító

Ezektől 3 nap alatt helyre jött, de nem tudom melyiktől mivel egyszerre kapta .

2014. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!