Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 'Házilag' meg lehet valahogy...

'Házilag' meg lehet valahogy mondani a húsról hogy mérgezett-e?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy rejtélyes embertől egy zacskónyi csirke nyesedéket, egy elég érdekes szöveggel, ráadásul azt mondta, hogy a házunkban lakik, mikor azt se tudom ki lehet ez. Ha mondjuk hangyáknak kiteszem, azok elpusztulnak a méregtől? Vagy ha beledugom az ujjam hegyét és ott hagyom egy-két percig, akkor lesz valami jele? Esetleg elkezd kékülni, zsibbadni? Elképesztő, mennyi rosszindulatú mocsok ember van.
2014. júl. 20. 03:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy természetesen kutyának lenne. A főzést túlélik a mérgek? Jó lenne valami válasz, mert tudnom kell ha valakik meg akarják ölni a kutyámat, hogy mégjobban figyeljek. Ígyis kerüljük az olyan parkokat, ahol köztudott hogy folyamatosan vannak kitéve mérgezett húsok.
2014. júl. 20. 03:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Így nem tudod megállapítani.

Egy méreg egy bizonyos módon öl, és ha azzal kutyát akarnak megölni, (és nem belemártva a kutyát, hanem belsőleg, megetetve) akkor hasonló szervezetű állaton tudod kipróbálni a hatását.

Szóval az minimum, hogy gerincesen kéne tesztelni, de leginkább emlősön. Ezért használnak a kutatók egereket, patkányokat.

2014. júl. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 t_GaRami_a ***** válasza:
Szerintem menj biztosra és dobd ki. Valószínűleg nem arra a húsra van feltétlenül szüksége a kutyádnak, amit az az ember adott nektek. Ha meg tényleg ott lakik és rákérdez, max. azt mondod, hogy nagyon ízlett neki és ennyi.
2014. júl. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen. De eleve miyen hihetetlen hogy nem egy barátomtól hallom hogy megmérgezte valamelyik r*hadék a kutyáját. Eleve hogy juthat ilyen az eszébe? Oké, napi negyed órát ugat a kutyám a társasházban, de én meg minden reggel amikor szabadnapos vagyok, vagy arra kelek fel hogy a céges parkolóban ami mellettünk van valamelyik gazdag *** óbégat, vagy arra hogy a neveletlen gyerekek ordibálnak torkuk szakadtából amíg felérnek az emeletre.
2014. júl. 20. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Kidobod és megoldva a helyzet. Udvaron tartott kutyánál pedig sajnos előfordul, hogy elfajzott emberek mérgezéssel élik ki az életük kínjait.
2014. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 t_GaRami_a ***** válasza:
Valaki szimplán csak szemétségből tesz ilyet. A városban, ahol élek, azt hiszem még 2000-ben, vagy még előbb a mentőállomás kutyáját mérgezték meg. Azóta sem hoztak oda új kutyát. Sajnálom a barátodat.
2014. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!