Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen "hegyes fülű" kutyákat...

Milyen "hegyes fülű" kutyákat ismertek?

Figyelt kérdés
Imádom a farkasos kinézetű kutyákat, de igazából a fülüket szeretem a legjobban. Tudnátok nekem felsorolni kevésbé ismert fajtákat, amik álló füllel rendelkeznek? Ezeket ne írjátok: Németjuhász, husky, malamut, inuk, mudi, csehszlovák farkaskutya, belga juhász... most így ennyi jutott eszembe. Köszönöm szépen!:)

2014. júl. 23. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Svájci fehér juhász, malinois, schipperke, black norwegian elkhound, groenendael stb
2014. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem farkasos,de álló fülű az angol bullterrier.
2014. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
holland juhászkutya, spiccek, szamojéd, lajka, horvát juhászkutya, west highland white és skót terrier (bár ezek nem farkasosak, de álló fülük van)
2014. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a lajka nagyon megfogott, de várok további válaszokat!:) Zöld kéz mindenkinek!!!;)
2014. júl. 23. 23:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Hortobágyi Sinka. Nagyon jó kutya, álló fülekkel, az enyém mint egy kis farkas. Nézd meg.
2014. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hehe:) Épp mostanában találtam rá erre az "eldugott" magyar kutyafajtára, nagyon tetszett, de sokan azt írták, hogy őt dolgoztatni KELL, mert igényli.. Még mielőtt elkezdenének rámtámadni, tudom, hogy minden kutyának kell a lefárasztás (fizikailag és szellemileg), de én rendes munkáról beszélek. Viszont ha neked van és erre rá tudsz cáfolni, akkor az nagyon jó lenne:D Mindenesetre köszönöm a választ!:)
2014. aug. 12. 15:57
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, és ha van valaki, akit izgat ez a kérdés rajtam kívül: találtam még egy "farkasosat: utonagan:)
2014. aug. 12. 16:00
 8/12 anonim ***** válasza:
eurázsiai
2014. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a szomszédban volt sinka, gyönyörű kutya volt. Viszont megtámadott egy másik kutyát, és el kellett altatni. De nem tudom, hogy ez idegrendszeri probléma volt-e, vagy más, nem volt esetleg jól lemozgatva stb. Szóval ha tetszik a fajta, szerintem mindenképp keress fel egy tenyésztőt.
2014. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Keeshond... bár nem tudom mennyire ismert fajta. nekem nagyon tetszett és egy időben szerettem is volna csak kert hiányában lemondtam róla:D
2014. aug. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!