Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A kutyámon ma vettem észre,hogy a bal pofája teljesen lelóg és erősen nyáladzik,kicsit mintha még a szeme is be lenne duzzadva.A szilárd kutyatápot nem tudja megenni,se a száraz zsemlét,az ilyen puha kenyérgolyót viszont megette.

2014. júl. 24. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Hmmm...Nem is tudom, talán ÁLLATORVOS?
2014. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is golden retrieverem van. Milliószor jártam már így! Nagyon valószínű, hogy beakadt neki egy kis fadarab a szájpadlása és a foga közé. Én állandóan ilyenkor szétfeszítem neki és óvatosan kiveszem. Ettől a fadarabtól szokott nyáladzani. Nézd meg neki!
2014. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Egy fogával lehet probléma, vagy sérült a szájnyálkahártyája. Egy állatorvossal meg kellene vizsgáltatni a száját!
2014. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vakbélgyulladása van.

Remélem én nem leszek lepontozva... pffffff

2014. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mivel nagyon mohó kutyák a goldenek, ezért sűrűn előfordul, hogy egy csont vagy fa megakad a szájában, vagy annyira evett egy csontot, hogy megszúrta az ínyét. Próbáld meg megnézni, hogy van-e valami a szájába, és simogasd meg a fejét azon a részen ahol lóg neki a szája, ha fáj is neki, akkor biztos hogy nagyon megszúrta, és érdemes megnézetni állatorvossal, nehogy komolyabb baj legyen.
2014. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondtam, mint 5-ös, és le lettem pontozva...
2014. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz semmi baja a kutyádnak! Vidd el állatorvoshoz! Sok szerencsét!
2014. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már elvittük állatorvoshoz,de sajnos ők se tudták megmondani pontosan,hogy mi lehet a baja.Agyvérzéste/stroke-ra gyanakodtak,3 napon keresztül vittük vissza szegény kutyám,hogy valami infúziót kapjon ami segít rajta.Szerencsére már jobban van,az arca is feljebb húzódott de még mindig látni kicsit,hogy a bal pofája lentebb van.A válaszokat pedig köszönöm:)
2014. júl. 29. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!