Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifog jönni a szenyegből amit...

Kifog jönni a szenyegből amit a kutyám hátrahagyott nekem?

Figyelt kérdés
Odacsinált a perzsaszőnyegre, s azt se tudom hogy fogjak neki? Kifog teljesen jönni, hogy ne érződjön vagy dobhatom ki? Tippeket is várok, hogy mi a legjobb tisztítószer.

2014. júl. 25. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én domestossal szoktam szőnyeget takarítani, ha pl. odahány a kutyám, de tökéletesen tiszta szerintem sose lesz. Perzsaszőnyeghez meg nem értek :/
2014. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tartok tőle, hogy a domestos kárt hagy a szőnyegben.
2014. júl. 25. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
én fel szoktam szedni papírtörlővel, aztán domestosos vízzel felmosom, többször (kicsit dörzsölve). nem mondom, hogy olyan, mint újkorában, de a semminél jobb.
2014. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, felmostam, tettem rá kicsi Vanish-t is, most várom száradjon meg, s ha nem akkor domestossal is lemosom
2014. júl. 25. 12:56
 5/7 anonim válasza:

Domestost és társat ne tegyetek rá, mert felerősíti a szagokat, amit a kutya érez, és megint odacsinál.

0.5 dl ecet + 1 dl víz + 2 tk szódabikarbóna. Szivacsot itasd át vele, és jól szárítsd ki a napon!


Ez működik felmosásnál is.


2 kutyás gazdi :)

2014. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kicsi kora óta domestossal mosok fel mindent (nyilván pisi-kakit már nem kell, de néha szokott hányni), nem tűnt úgy, mintha bármikor is tudatosan visszament volna valahova. kicsinek se, oda csinált, ahol éppen volt.
2014. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos infókat!
2014. júl. 26. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!