Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van, vagy volt már valakinek...

Van, vagy volt már valakinek dobermannja?

Figyelt kérdés
Mesélnétek olyan tulajdonságaikról amikről nem írnak a neten?

2014. júl. 29. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Állítólag tudnak négyzetre emelni.
2014. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen volt a családunkban, bár én még gyerek voltam akkor. Borzasztóan kedves kutya volt, egyáltalán nem agresszív. Viszont nagy volt a mozgásigénye, amit biciklivel futtatással oldottunk meg, de sajnos erre nem volt mindig ideje a szüleimnek. Plusz kertben volt tartva és szerintem nem volt neki megfelelő a kutyaháza mert télen biztos, hogy nagyon hideg volt ott. :( Szóval csak olyan embernek ajánlanám aki minden nap foglalkozik vele, sokat mozoghat, és lehetőleg a házban él vagy fűtött kutyaházban. Egyáltalán nem az a fajta, aminek a filmekben beállítják, szóval nagyon barátságos tényleg, legalábbis a mienk az volt.
2014. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk holnap lesz, egy pici nyolc hetes kisfiú :)
2014. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot hozzá! :)
2014. júl. 29. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Van egy 11 hónapos mentett szukám. A világ legjobb kutyája! Óriási a mozgásigénye, viszont ha az ki van elégítve egy angyal! Ha viszont nincs...

Az enyém igazából egy farkasbőrbe bújtatott bújós cica itthon, aki ha tehetné egész álló nap a fenekemben lógna.

Kizárólag kinti tartása ezért, illetve mert rettenetesen fázós, nem lehetséges.

Arra törekszik, hogy mindig a kedvedben járjon, feltéve ha megfelelő vezéregyéniségnek bizonyulsz a szemében, ennek hiányában akár a fejedre is állhatsz, nem érdekli.

Nagyon érzékeny kutyák fizikailag és lelkileg is. Az etetésre nagyon oda kell figyelni, úgy, ahogy arra is, hogyan kezeled a kutyát. Nagyon meg tud sértődni, sőt, egy pillanat alatt meg tud rogyni lelkileg és ilyenkor a rossz oldalról mutatkozik meg a temperamentumossága.

2014. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma 3 hónapos dobermann szukám,tehát csak a kölyökkutyákról tudok tapasztalatot mondani. Nagyon elevenek, imádnak játszani, sokszor egy egész napos játék kell,hogy kifáradjanak. Nagyon fogékonyak, ügyesek! Ha sokat foglalkozol vele, odaadó lesz és imádni fog téged, úgy ahogy te is őt! Nem mellesleg nagyon rosszak is... :) imádják a papucsot elvinni,labdát szétrágni és mindenre nagyon kíváncsiak, sok mindent megesznek... Ezzel vigyázz,az én kutyám így került állatorvoshoz! Sokat esznek és szeleburdik :D
2014. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nagyon okosak nem is olyan agresszívek mint ahogy írják szeretnek tanulni és az meg normális hogy sok a mozgásigényük!! Én ajánlani tudom!!! Imádom őket!
2014. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!