Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterriernek milyen húsokat...

Bullterriernek milyen húsokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hetes bullom, es mielobb szeretnem elkezdeni a Barfot. Eloszor is mikortol lehet, hogy kell atszoktatni, most Dog Chow-t kap, hogy valtsak at, milyen husokat szabad neki adni mert hallottam hogy csirket nem, de gondoltam inkabb megkerdezem, milyen zoldsegeket, gyumolcsoket?

Anyagilag miert eri meg jobban?

Elore koszonom!



2014. júl. 30. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csirkét is lehet az a legolcsóbb, pulyka, nyúl én ezeket adom
2014. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

A csirkénél a hosszú csöves csontok veszélyesek, pl. ami az alsó combban van, mivel szilánkosan törnek. Disznóhúst ne egyen nyersen! És általában nagyon megbízható helyről szerezz be, ahol tuti, hogy friss a husi.

A zöldségek és gyümölcsök közül szerintem az a legjobb ami éppen szezonálisan érik, most pl. az enyém naponta kap cukkinit, sárgarépát, őszibarackot, dinnyét, ami éppen van itthon. De akad pár étel, amit nem ehet a kutya, vagy legalábbis a minimálisnál többet nem, ilyen pl. a dió, mazsola, a baracknál, cseresznyénél a mag, vagy magrész, utána tudsz nézni.

2014. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bulloknál arra is nagyon kell vigyázni,hogy nagyon mohók.Sokszor csak nyelnek,nem rágják az ételt.Képesek a mohóságtól félrenyelni és fuldokolni.Enyémek felnőttek.Képes egész tyúkfejet egybe lenyelni és fuldokolni tőle.
2014. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Jelentkezz be hozzájuk.

2014. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
32%
Rablóhúst!
2014. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom a bullterrier is kutya, ennek megfelelően pontosan ugyanazt eheti, amit akármelyik másik fajta.

Röviden disznón, és vaddisznón kívül bármi mehet nyersen. A csirke a legolcsóbb, de érdemes fb-on körbe nézni mert van több ilyen csoport is, ahol nagyobb tételben fillérekért lehet húshoz jutni. Ha pesti vagy, mindenképpen látogass el a vásárcsarnokba, amellett, hogy én általában nagy zsák csontokat kapok ajándékba, fillérekért lehet húst is venni. Kacsa/csirke farhát 70-80 ft marha szív 580-600 ft/kg pl. Májjal óvatosan, azt max heti egyszer kapjon mert mehet tőle a hasa, és nálunk spec a tőgy sem vált be, brutális gáztámadás, és durva hasmenés lett a vége. Én gyümölcsöt, zöldséget nem adok, azt összeszedik maguknak a kertből. Kiegészítőként lucernaport, és zöldkagyló kivonatot adok, néha natúr joghurtot, kefírt és tojást.

2014. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csirke helyett jó a kacsa, liba pl és olcsóbb is.Farhát, nyak, fej-100-200 Ft között van kilója.Marhahúst adok színhúsnak-tüdőt, nyesedéket-100-300Ft kiló közti áron veszem.Kap még kacsaszívet is is azt múltkor 370 kiló áron vettem színhúsnak adható az is.Marhavesét, lépet kap belsőségnek az is 200-300ft kiló közti áron van vagy olcsóbban.Marhamájat is szoktam venni bár az drágább.
2014. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettek! :) Akinek még van ötlete, egy kis tanácsa, nyugodtan írja le, azok is segítenek és persze nem csak nekem, hanem másoknak is akik "erre járnak".
2014. júl. 31. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!