Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen feltételei vannak a...

Milyen feltételei vannak a vonaton és buszon szllítom a kutyát?

Figyelt kérdés
LEnne egy golden retriver tacsko keverék 7 hetes kiskutya mivel a kocsink befuccsolt gondoltunk rá hogy tömeg közlekedéssel hozzuk el.nemtudom kell-e egy ilyen kicsi kutyának is kell szájkosár. amugy az ut hossza vonattaldurván 2 és fél ora+ a busz még fél ora. segítenétek

2014. júl. 30. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Maradjon még egy hetet a kutya az anyja mellett (mert törvény szerint ott kell maradnia), addig hátha megjavul az autó is! Egyébként meg hordozóban kell vinni a kiskutyát és akkor nem kell szájkosár se. Egy ilyen kölyköt semmiképp se vezethetsz a saját lábán pórázon fel a vonatra.
2014. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kicsi esélye van hogy a kocsi megjavul-e egyáltalán :/
2014. júl. 30. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Kutyahordozóban vagy egy dobozban hozd majd el, ami ki van bélelve valami anyja-tesók szagú pléddel, puha és meleg, és a kezedben, öledben legyen. Ne engedd majd, hogy idegenek nyúzzák, simogassák, és ne tedd le utcán, amíg az oltási programja nem teljes.
2014. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hordozó, táska, miegyébbe bele a kiskutya. jegyvásárlásnál rákérdezel, hogy kell-e jegy, vagy sem.
2014. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképpen bélelt, zárható és jól szellőző hordozóban hozd el (Praktikus kölcsönkérni egyet, mert valószínűleg hamar kinövi azt, amit fel is tudsz emelni), vigyél magaddal póttürülközőt bélésnek, hogyha az úton "baleset" történne (hány, bepisil) tisztába tudd tenni, így másokat sem zavartok majd.


Szerintem így a buszon nem kell neki jegy (azért kérdezd meg), de vonaton valószínűleg igen.

Mikor tavaly hoztam haza a cicámat nyáron vonattal (4 órás út), a kalauz belenézett a hordozóba, kutyát, vagy cicát viszek, mert a kutya fizetős.


Logikát nem látok benne, nekem ez a tapasztalatom

2014. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!