Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik méretű kutyák tetszenek?

Melyik méretű kutyák tetszenek?

Figyelt kérdés

remélem érthető a kérdésem

ha nem akkor próbálom magyarázhatóbban elmagyarázni xĐ :

milyen méretű kutyád van , miért ?

melyik méretű kutyák tetszenek?

köszi előre is


2010. jan. 11. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem kis méretű szobakutyám van, mert kicsi a lakás, de ha elköltözünk egyszer családi házba, lesz egy kutya méretű kutyám is, vagy kettő:)
2010. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagytestű kutyám van (nj, labrador).

Nekem inkább a nagy (dobermann), vagy közepestestű (mudi)kutyák tetszenek.

A kicsik is aranyosak, de ők nem nekem valók:)

2010. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
A közép és nagy testű kutyákat kedvelem, közepes méretű van mert lakásban élünk.
2010. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem a kutya méretétől függ, hogy tetszik-e vagy sem, hanem elsősorban az öröklött alaptermészete, és a kinézete dönti el a kérdést.

Van pici, nagy és mégnagyobb kutyám. Shih-tzu, -még csak 3 hónapos,- van németjuhász és moszkvai őrkutya. Az egyik egy nagyszájú tünemény, a másik mérhetetlenül okos, figyelmes, bátor, a harmadik meg ragaszkodó, hízelkedő, nagy mamlasz és a mérteténél fogva kiváló házörző is. Ill. csak elrettentő. Mind imádnivaló, de mindegyik másért tetszik, nem a mérete miatt.

És hogy miért ezek vannak? Mert ezek azok a fajták, amelyeknek az alaptermészete megfelel az elvárásainknak.

2010. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Imádom a nagytestű kutyákat, mert tekintélyt parancsolóak és mert általában igen jámborak! Kedvencem a német dog, bordeauxi dog és a masztifok!:) Ennek ellenére egy kis testű foxterrierem van, mert lakásban lakunk, de ő is egy tünemény és a hiperaktivitásával kompenzálja a méreteit!:P
2010. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amikor még nem volt saját kutyám, csak családi akkor mindegy volt csak kutya legyen. :D Aztán kaptam a mudit, és akkor kialakult bennem egy "ideális kutya"-kép. A közepes és nagy méretű kutyákat szeretem. Ne legyen se törpe se óriás. A nagy méretben egy német juhász, vagy dobemrann mérete az ideális. De már ha túl kicsi a mudi, az sem tetszik.
2010. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és lány mudijaim vannak akik már eléggé a kan méretbe nőttek. :D És lesz majd dobermann meg aussie.
2010. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem a közepes, olyan 25 kg körüli kutyák tetszenek. A nagyon nagy kutyákat nem szeretem, illetve nem tartanám, mert én mondjuk kedvelem, ha a kutyával tudok bírkózni, fogócskázni, azt sem bánpm, ha felugrik rám ilyenkor, és hát nem szeretnék egy 80 kilós kutyát a nyakamba :)

A nagyon kicsire meg félek, hogy rálépnék;)

Szóval a közepesekre szavazok.

2010. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A közepes/kicsi tetszik.


Az olyan térdig, ill. combközépig a max., onnan lefelé

bármilyen

2010. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem németjuhászom van. Az közepes méretű kutya. És a közepes méretűek is tetszenek.

Az ölebektől retteget, eddig számtalan megharapott.

A nagy kutya meg sokat eszik :D

2010. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!