Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mini yorksim most kapta meg a...

Mini yorksim most kapta meg a napokban a parvo meg a másik védőoltást egész nap csak kedvetlen, tegnap este evett még rendesen, mi lehet a baja? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 13:39
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

jetit meg ufót szerintem senki sem látott, viszont mini yorkit elég sokan....


egyébként érdekes, hogy eyik ember így védi az állatokat, miközben a másik embert kb. egy gémkapoccsal kibelezné...

milyen emberek vannak...

2014. júl. 31. 14:25
 12/29 Imola Ágnes ***** válasza:
89%
Te veszel nemlétező fajtát, és én nem vagyok normális????
2014. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Mégis nekem van egészséges 7 éves kutyám, amit te egy "mini" yorki mellet nem hiszem hogy megérsz.
2014. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

a mini csak egy megkülönböztető szó, amit arra használnak, hogy megkülönböztessék a kisebbet a nagyobbtól, egyébként igazán kedves segítőkész emberek vagytok mondhatom...

nem tudom, talán jobban érzitek magatokat a bunkózással, de ez nem segít a problémámon, úgyhogy nyugodtan nézzetek más kérdést bunkózni ;)

2014. júl. 31. 14:33
 15/29 anonim ***** válasza:
87%
Mi neked akartunk segíteni. De te bizonygatod hogy jobban tudod, akkor hajrá nem tulzottan érdekel, majd rájössz ha már a fél vagyonodat az orvosnál hagytad.
2014. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
lehet, hogy én vagyok idióta...de talán többen is leírtuk, hogy VIDD ORVOSHOZ!!! Akkor ki nem akar segíteni???
2014. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, a mini nem csak egy megkülönböztető jelző. ;) Yorkshire Terrierből egy standard méret van, és nincs semmiféle "mini" "exrtramini" stb... Ezek szaporítottak, nem fajtatiszták csak ideggyenge keverékek. Vagy vegyél fajtatiszta Yorkiet vagy pedig válassz egy aranyos kis keveréket/fajtajellegű keveréket a menhelyről. Ne adj ki pénzt egy genetikai selejtért.

Egyébként nem tudsz mit tenni, csak azt, hogy elviszed orvoshoz. De megmondom őszintén szerintem a kutyusnak és neked is jobb lenne ha elalduna minnél hamarabb, ne szenvedjen sokat szerencsétlen, elvégre nem Ő tehet róla, hanem a felelőtlen gazdája!

2014. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg nincsen olyan, hogy mini yorkie. Kérdezz meg egy tenyésztőt. Gondolom olx-ről vettétek e kutyust 40.000-ért.
2014. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mikor kapta az oltást: mert azt írtad, a napokban. Utána evett , a szokásos szerint viselkedett? Csak ma lett kedvetlen?
2014. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ki lehet deríteni azt,amin vitatkozik a kérdező és válaszolók is:

Egy egyszerű,kötekedés mentes kérdés:

Van törzskönyve?ha igen,letudnád fényképezni?


(Tényleg nem kötekedésnek szántam,de fölösleges vitatkozni;) )

2014. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!