Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutya táp probléma?

Kölyökkutya táp probléma?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hónapos magyar vizsla kiskutyám, Josera Junior tápot kap, napi háromszor, az adagolási útmutatónak megfelelő mennyiséget. A probléma az lenne, hogy napi 5-6 adagot kakil, nem sok ez naponta? Ha sok, akkor a táp nem megfelelő neki?

2014. júl. 31. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A juniorral mi is így jártunk, úgyhogy valószínű azért sok a kaki is. A kids sokkal jobb, bár egy kicsit drágább, vagy vegyél neki Britet.
2014. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok a napi 5-6, ez a természetes. De tényleg érdemes lenne inkább Kids-el etetni.
2014. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Brit Premium Lamb & Rice vagy Josera Kids a jobb? Melyiket javasoljátok?
2014. júl. 31. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, de nem is annyira kevés. Bár ugye ők négyszer esznek még naponta, így nyilván többször is kakálnak. Mármint a kölykök. De ha már josera, akkor a kids, a junior nem valami jó táp.
2014. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.


Egyértelműen a kids a jobb. Mi is ezzel etettünk.

2014. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel vidéken lakom, ezért nem biztos, hogy a Kids-et be tudom szerezni a környéken. Rendelni csak 15 kg-os kiszerelést érné meg, mennyi az esélye, hogy valami baja lesz tőle a kutyusnak (hasmenés, stb.) vagy meg merjem rendelni? (Royal Canin táppal voltak gondok, ezért félek, hogy ezzel is bajok lehetnek)
2014. júl. 31. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
A Brit Care sorozat a családunkban minden kutyánál bevált, azt merem ajánlani, a Joserát nem ismerem, nem hiszem, hogy jobb lenne bármiben (vagy ha igen, érdekelne, hogy konkrétan MIBEN jobb).
2014. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Josera Kids, és naponta 4x adj neki enni 3 hónapos koráig. 5-6 széklet egy 2 hónapos kutyának NEM SOK. Teljesen ideállis, ahogy nő ez csökkeni fog majd. Általában 4-6x ürítenek a 8 hetes kutyák (mert gondolom e körül lehet a kutyus). Fontos, hogy többször kapjon kevesebbet, ebben az esetben a Josera Kids napi adagját oszd el 4-el.

Nyugodtan rendelhetsz neki 15 kg-osat, szerintem be fog válni, rosszat még nem nagyon hallottam róla, én is ezzel etetek és nagyon jó! :)

2014. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha most Josera Junioral etetsz, nyugodtan, akár átmenet nélkül is válthatsz Kids-re, nem lesz semmi baja tőle. A 15 kilóst amúgy is érdemes megvenni, mert kb. két hónap alatt azt a mennyiséget megeszi egy vizslababa.
2014. aug. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!