Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hetes kiskutyat mar tudom...

7 hetes kiskutyat mar tudom porazzal setaltatni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit korai.Mint az,hogy nálad van.Majd ha minden oltás meglesz,elkezdheted szépen kihordani.
2014. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

nem, még az anyjával kell lenni.

miután 8 hetesen elhoztad, és vége az oltási programjának viheted, ez kb 3 hónapos korára lesz meg.

2014. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Ismét egy tökéletes delikvens aki támogatja a szaporítást és fogalma sincs, hogy kell bánni egy kutyával.


1.Minimum 8hetes koráig az anyjával kéne lennie.

2.Addig nem ajánlott sétáltatni amég nincsenek meg az oltásai. Normál esetben 12hetesen kapja meg az utolsót.


Már most sajnálom szegény kutyát.

2014. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Minek van nálad 7 hetesen?!

Gratulálok, hogy ezzel is támogatod a magyaroszági szaporítókat. Gondolom többek között azt is bemesélték neked, hogy a kutya fajtatiszta. Te meg elhitted. Sajnos el kell szomorítsalak, 100% hogy nem az.

2014. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem errol van szo. A kutyat muszaj vagyok elhozni holnap, mert bantjak!! Nem mondta nekem senki, hogy fajtiszta es egy kutyanal szerintem nem is ez a lenyeg! Viszont nem tudok vele otthon lenni, egyedul meg nem szeretnem hagyni..
2014. júl. 31. 22:36
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor sem lehet sétáltatni amíg meg nem kapja az oltásait, vagyis 12 hetes koráig. Egy ekkora kutyával otthon kell lenni, nem lehet még fél napokra otthon hagyni.
2014. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a valaszokat, megprobalom megoldani hogy otthon legyek vele!!:)
2014. júl. 31. 22:45
 8/20 anonim ***** válasza:

Bántják? Honnan hoznád? Szaporítótól? Remélem pénzt nem kérnek érte...

Egyébként nem szabad kivinni legalább 12 hetes koráig (áltlában ekkor kapja meg az utolsó oltást)! Fontos, főleg ilyen gyenge kutyáknál (mert gondolom szaporított szerencsétlen), semmképpen ne vidd ki, az életébe kerülhet! Pedig ha kutyát vállasz legalább 2-3 hétig nem kéne egyedül lennie, márcsak a beilleszkedés miatt is.

2014. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy legyen :)

Tényleg, egyébként honnan hozod, hogy bántják?

2014. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyik ismerosomon keresztul talaltam meg a kutyust, es nem, nem kernek erte penzt..van mar egy kutyam, csak ot nagyobb koraban hoztam el, ezert nem tudtam hogy mennyi idos kortol lehet kivinni:)
2014. júl. 31. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!