Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen olcsó, könnyen beszerez...

Milyen olcsó, könnyen beszerezhető húsok vannak kutyáknak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Pulykafarhát, marha lép/gége/tüdő/szív olcsók a piacon.

Állatosnál mélyhűtve csirkefarhát, fej nyakkal együtt, nyesedék, szárny, láb, és nyúlhús. Legalábbis ahol én szoktam vásárolni :)

2014. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csirke/pulykafarhátat, csirkenyakat, lábat, szívet, fejet szoktam neki venni, jó áron vannak. Hentes ismerõsöm marhanyesedéket szokta neki félre rakni.
2014. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A marha szív már kicsit drágább, de csirke/kacsa farhát már van 70-90 ft/kg áron is fővám téri piacon. Amúgy meg van fb-on BARF csoport, meg a nyesedék hús kutyáknak ahol lehet nagyon olcsón husit szerezni.
2014. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kacsafarhátat (129ft/kg), kacsanyakat 199FT/kg, csirke/kacsafejet 150FT/kg, marhatüdőt, lépet vesét szoktam venni 200-300FT/kg áron.Marhaszívet is bár az 600Ft/kg.Vidéki nagyváros.
2014. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!