Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok lakásban kutyasz...

Mit csináltok lakásban kutyaszag ellen?

Figyelt kérdés
Naponta többször szellőztetek, kutya rendszeresen fürdik, és mégis az egész lakásban az átlagosnál erősebb szag van! Sok lakásban voltam már, de ennyire sehol nem lehetett érezni! (Mopsz)
2010. jan. 12. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Jó kaja, sok mozgás, takarítás... Többet nem teszek. Hosszú szőrű kutyám van. Ha sokat fürdeted akkor lesz büdös, és korpás a bőre, meg a szőre is egészségtelen. Évente 2-3 esetleg 4 alkalommal tanácsos.
2010. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kutyakozmetikushoz, és nyomkodtasd ki a bűzmirigyeit. Nagy valószínűséggel azért van szaga.
2010. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha mopsz, akkor a ráncai közt is rendszeresen távolítsd el az oda tapadt koszt. Mert ezt egy sima fürdetéssel nem biztos, hogy el tudod tüntetni. És mivel azon a részen könnyen befülled neki, ez okozhat erősebb szagot. Meg próbálj ki más tápot, más kutyasampont és a fekhelyét is gyakran kell kimosni.
2010. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakran fürdeted?
2010. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmit, az én kutyámnak nincs szaga(shih-tzu) Bűzmiriggyel nem lehet probléma?
2010. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bűzmirigye nemrég lett kinyomva (2 hónap). Táőot már váltottam. Redőket még megpróbálom sűrűbben. Ágyát is nemrég mostam...
2010. jan. 13. 17:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!