Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terriernek kötelező...

Yorkshire terriernek kötelező drága kaját adni?

Figyelt kérdés

Valami baja lesz,az olcsóbbtól?vagy mi?

És fiatal kutyusnak konzerven kívül mit lehet adni még?

köszi a válaszokat:)


2010. jan. 12. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

nekem nagyobb kutyámvan(pointer) de sok táptól megy a hasa :S

nem vagyok amúgy szakértő az ilyesmiben :)

2010. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
óóó bazz...megfog dögleni ha normális kaját eszik -.-" elegem van ezekből a kutyákból, kérdezőkből...ekkora marhaságot hogy lehet kérdezni????oltogassatok nyugodtan ;)
2010. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező egyik kutyának sem drága kaját adni, bár az bizonyos hogy egy yorki hajlamosabb lehet érzékenységre. De minden kutyának szüksége van dolgokra ami nem moslék meg Csepi... Nem csak méregdrága tápok vannak hanem sokkal olcsóbbak (Acana, Orijen, Hills, Eukanuba, Belcando, Pro plan stb) is, amik megfelelnek a kutya szükségleteinek. Vagy főzz neki hús (nem csirkefej meg ilyenek hanem igazi hús!), ő úgyis olyan picike, nem eszik belőle sokat.

Konzervet nem kell neki adni, mert az olcsóbbak nagy része nem más mint víz. Amibe meg sok hús van az baromi drága, illetve a széklet is puha lesz tőle, nincs benne annyi tápanyag. A fiatal kutya is meg tudja enni a kölyköknek való tápot. Az étrendet nem nagyon kell váltogatni, mert a kutyák nem élvezetből esznek, és csak árt a gyomruknak.

Egy ilyen picike kutyának pár kg táp nagyon sokáig elég!

2010. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
igaza van az előttem lévőnek! nem fog belehalni ha nem kap drága kaját hanem maradékot kap! Ugyanúgy fog élni még jobban ... én is unom az ilyen kérdéseket.. hogy tudom egészségesen etetni a macskámat, kutyámat... hagyuk már ezeket.
2010. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

18:47-es köszi a választ,te vagy itt úgylátszik a legrendesebb;)

am ha elegetek van ezekből a kérdésekből,minek írtok??ezt minek megírni?nem tudjátok magatoknak megtartani...uhh...na mind1...:D

2010. jan. 12. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Kutyát se kötelező tartani:(. amúgy meg egy yorkie nem fog kienni a vagyonodból, ha prémium táppal eteted sem...és ne konzervvel etesd, hanem táppal... nekem shih-tzum van, royal cannin-shih-tzu tápot kap...yorkienak való is van azt hiszem...
2010. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy yorkie olyan keveset eszik, hogy a legdrágább kaja sem kerül sokba neki. Egyébként meg etesd olyannal, amilyet megengedhetsz magadnak anyagilag, vagy amit szerinted megérdemel a kutyád. Ha te vízen és kenyérhéjon élnél, abba sem halnál bele, csak lehet, hogy fáradékonyabb lennél, betegesebb, meg rosszabb lenne a közérzeted. Szóval csak a te pénztárcádon és lelkiismereteden múlik a dolog.
2010. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oksi,megértettem:)köszi a válaszokat:)
2010. jan. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!