Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Natural&delicous narancsos...

Natural&delicous narancsos halas tápja jó? Eddig kennels-el etettem, de annyira nem jött be. (Lent)

Figyelt kérdés
Kennelsből a bárányosat kapta. Most találtam ebből a N&Dből 1350ftért kilóját! A boltban megkostoltattam a kutyusommal és nagyon tetszett neki. És gabonamentes ami külön jó :) szerintetek ennyiért megéri? A kennelstől mennyivel jobb?
2014. aug. 7. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szép, hogy mennyire meg lehet vezetni a kutyásokat...

NARANCSOS táp...

Mert a kutyák megérdemlik, hiszen a narancs az egyik fő ételük :)))))))))))))))))))

2014. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy nem tudom a teljes nevét de most csak mobilnetem van ami nem tölti be az oldalt, ez volt a zsákon. Kérlek értelmes vàlaszt adj vagy ne irj ide. Kössz.
2014. aug. 7. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek valamit.Ha gabonamentes kaját akarsz adni a kutyának akkor miért nem veszel inkább húst neki ami olcsóbb jóval és tényleg látod is mit etetsz?
2014. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1: nem véleményt kértem.2:nem pont gabonamenteset akarok,csak külön jó!

Amúgy sokszor este dolgozom, így van hogy anyukám eteti. Nem szeretném, ha ezzel kellene foglalkoznia,igy is sokat dolgozik.


Mostmár nagyon örülnék neki ha megkapnám a kérdésemre a vàlaszt.... köszi :)

2014. aug. 8. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél neki és etess meg egy havi adagot belőle. Akkorra kiderül, hogy megfelel-e a kutyádnak, vagy sem. Mert a kutya szervezete dönti el, melyik táp a megfelelő neki.

Hogy megéri-e, azt neked kell eldöntened.

2014. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi,de ez sem a kérdésemre a válasz...
2014. aug. 8. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!