Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ez a fajta szeretet...

Normális ez a fajta szeretet a kutyám felé?

Figyelt kérdés

van egy 8 hónapos keverék kutyusom.nem értem azt az érzést amit érzek iránta.állandóan puszilgatom,ölelem,simogatom.mindent elkövetek hogy jól érezze magát.eddig ez szerintem normális.de!amire mások felhívták a figyelmemet:minden körülötte forog.hozzá igazítom az időmet.pl.nem vállalok olyan munkát ahol neki sokat kellene egyedül lennie,vagy este.pedig elvan.vagy pl.ha alszik,akkor mindig leellenőrzöm hogy szuszog-e,él-e?folyton leellenőrzöm a testét hogy minden rendben van-e?ha máshoz odamegy miközben én is ott vagyok,akkor fájdalmat érzek.folyton azon gondolkodom jó e neki,jó gazdája vagyok-e?normális ez?volt 2 kutyám,mindkettőt elveszítettem.az egyik 13 évet volt velem,a másik 1,5 évet.nagyon megviselt az elvesztésük.6 évet vártam egy új kutya érkezésére.és nagyon féltem őt.olyan okos.van valami a tekintetében.nem tudom mi az de ha a szemébe nézek,sírhatnékom van.elakarták altatni,az utolsó pillanatban mentem érte.8 hetes volt akkor.

íme ő most: [link]


és 8 hetesen: [link]


2010. jan. 13. 15:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos kutyus:) Szerintem normális,nagyonis felelősségteljes gazdi vagy:)Biztos "büszke rád":) Sajnálom az előző kutyujaidat:S:S(Mármint,hogy elveszítetted őket)

Sok szerencsét a továbbiakhoz;)

2010. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
jézusom de aranyos ez a kutyuuus. *-* am szerintem normális. én a macskáimmal vagyok így, szinte gyerekként kezelem őket, néha kanállal meg villával etetem őket, mosdatom őket, velem alszanak , külön van kistakarójuk :S :D meg hasonló hülyeség, és az életem adnám értük, valószínüleg ha lesz valami bajuk, akkor utána már nem lesz háziállatom :S
2010. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális. Én is ugyanígy érzek. :) Szóról szóra.

Vagy akkor én is nemnormális vagyok? :O :D

2010. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
én is az életem adnám érte....bármikor!
2010. jan. 13. 15:33
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nagyon cuki a kutyusod! :)
2010. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ez aztán a tündéri kutyulika!csodálkozol, hogy ilyen érzéseid vannak feléje, egyébként az írásodban a válasz, figyeld: "nagyon féltem őt" ezért viselkedsz így vele.Én is így vagyok a cicáimmal :) ez természetes, felébredt benned az anyai, vagy apai ösztön.(nem tudom, hogy fiú vagy vagy lány)
2010. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de aranyos!!! Mindjárt sírok, hogy nekem nemlehet itt a panelban kutyusom :( Szerintem normális vagy :)
2010. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Énis pont így vagyok vele! :) Ezt a kérdést én írtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__558524-baj-ho..

Nagyon édike a kutyód, itt az enyém:

[link]

[link]

2010. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

utolsó:a te kutyud is helyes!

egyébként lány vagyok,és már nem tini.sajnos nem lehet gyerekem és szerintem ezért is kezelem őt így.vagy nem tudom....

2010. jan. 13. 16:21
 10/20 A kérdező kommentje:
15:41-es.én is panelban élek.te merre?én veszprém.nálunk észre sem venni hogy kutya van.persze naponta lemegyek vele többször.
2010. jan. 13. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!