Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Voltatok már olyan helyzetben,...

Voltatok már olyan helyzetben, hogy egyszerűen képtelenek voltatok választani két fajta között?

Figyelt kérdés

Van két kutyafajta, amik nagyon tetszenek külsőre és belsőre is. Az egyik már több éves szerelem, a másikkal csak kb 1 éve kacérkodok, de nagyon nagyon megfogott. Konkrétan már fizikai fájdalmat okoz, annyira nem tudok dönteni közöttük :D Ha látom a tenyésztőknél, hogy alom született (egyik-másik fajtából is), teljesen felcsigáz, majd kiugrik a szívem a helyéről, hát még amikor kiállításon látom őket. Fogalmam sincs hogy fogom meghozni a döntést, mert mindkét fajta nagyon jól beleillene az életvitelünkbe.


Ti voltatok már ilyen helyzetben? Éreztetek már ti is így? Hogy sikerült döntenetek?


2014. aug. 11. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még így. Ahogy mondani szokták, dobj fel egy érmét, és figyeld, hogy melyiknek szurkolsz! Az lesz az igazi :)
2014. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én voltam. Megvettem mind a kettőt:))))
2014. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
melyik az a két fajta?
2014. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg őket élőben, látogass ki a tenyésztőhöz vagy kiállításra. Nekem is így volt, a japán akita és a samoyede között vaciláltam sokáig. Aztán elmentem egy kiállításra és eldőlt: Akita
2014. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!