Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli-keveréknek milyen kutyany...

Puli-keveréknek milyen kutyanyírót? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Kutyanyírógépet szeretnék venni, otthoni használatra. Van egy keverék (puli-tacsi-féle talán) kutyám, iszonyatosan erős, dús szőrrel, és a kölyke (puli-anyuka keverék), neki nem olyan erős, durva a szőre, de mégiscsak puli-keverék.

Rengeteg gépet látok, különféle képességekkel, de nem tudom, mi az a minimum, amit meg kéne ütnie a gépnek, hogy vigye is a szőrüket. Azért lenne ez fontos, mert szeretném minél olcsóbban megúszni, nem szeretnék azért extra-profi 40-ezres gépeket venni.



2014. aug. 13. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az olcsó gépek annyit is érnek. Ismerősöm vett egyet, azt hiszem olyan 20 ezer körül. Már a szemétben van, mert a máltait sem bírta megnyírni vele. Pedig nem is volt teljes szőrben a kutya.
2014. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de ezzel a válasszal nem mentem semmire.

Egy birkanyíró amúgy nagyon durva lenne?

2014. aug. 13. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Eléggé. De ennyi erővel ollóval is le lehetne vágni, igaz, szép nem lenne, az biztos.


Az olcsó gépek nem sokáig bírják a terhelést és a 40 ezres sem extra-profi, sőt, még olcsó is. Ha nem szeretnél jó gépbe invesztálni, inkább ne is vegyél. Ha neked az a hossz, küllem megfelel, amit ollóval vágni lehet, akkor vágd azzal, ha nyírni szeretnéd, akkor szerintem évente kétszer megéri azt a párezer forintot a kozmetikusnál hagyni.

2014. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!