Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecen közelében melyik...

Debrecen közelében melyik tóba lehet beengedni kutyát?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg csak strandokra nem viheted, ott ahol nem zavarsz másokat, nyugodtan.

Én a Fancsikára szoktam kihordani az enyémeket, van pár olyan hely, ahova a horgászok nem járnak be, vagy nem elég mély a víz.

2014. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fancsikát ismerem, de ott melyik részen lehet? Mert pl. a Mézesen egyáltalán nem lehet bevinni(: Akkor kivinném Fancsikára.
2014. aug. 14. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is a Fancsikára szoktunk kijárni (néha), a hátsó részre megyünk egészen, ahol az az állottabb része van. Általában arra nincs horgász, de jókor kell menni, mondjuk nem pont hétvégén, mert olyankor általában többen vannak kint.


Amúgy meg hivatalosan ide se mehetnének be.


Mások a Vekeri tóhoz szoktak menni, azt a helyet nem ismerem.

2014. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, lehet-e a Vekeri tóban(: Az a baj, hogy sok helyen tiltják.
2014. aug. 14. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Tiltják, de nem szoktak szólni. Az új Nagyerdőre semmiképp ne vigyétek, engem ott múlthéten majdnem megettek élve az anyukák, mert a kutya berombolt az új szökőkútba, ahol egyébként gyerekek szoktak tombolni (speciel nem volt benne egy gyerek sem), de nagyon vérmesek voltak az anyukák hogy ne terjesszünk fertőzést a vízbe. Az új Békást sem ajánlom, a közteres mondta, hogy büntetnek akármi kerül a vízbe.

A Vekerire mi nem megyünk, mert legutóbb még rengeteg kóbor kutya volt, meg "helyiek" és nem éppen barátkozósak, a szemétről nem is beszélve.

Nekünk a Fancsika jött be, bár ott meg vigyázni kell a pecásokkal meg kell extra kullancsvédelem. Mi vagy a kilátóval szemben levő tóra megyünk, vagy a nagy tó susnyásabb részére. Eléggé bent lehet találni a nagy tavat tápláló ereket, van, ahol szépen ki is van tisztítva.

Ott még sosem szóltak hogy fürdik a kutya (mondjuk utána kimosni a szőrükből a mocsárszagot nem kellemes:))

2014. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!