Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet megnézni, hogy ki a...

Hol lehet megnézni, hogy ki a jó, de nem drága állatorvos?

Figyelt kérdés

Ki tud Szegeden jó, de nem olyan drága állatorvost?

Én ismerek jó állatorvost, de nagyon drága.

Van a neten vagy máshol olyan kiadvány, ahol meg lehet ezt nézni? Vagy egy fórum?Tud vki segíteni???


2010. jan. 14. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Innen néztem: [link]

2010. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
hát, senki nem fog hirdetést feladni: olcsó vagyok, de jó. inkább ismerősök ajánlása alapján érdemes tájékozódni.
2010. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is szegedi vagyok, és több állatorvosnál is jártam, volt olyan, aki 80000Ft-tal húzott le egy egyszerű fülgyulladás miatt!

Azóta Makóra járunk a kutyákat kezeltetni, oltatni (míg szegeden egy veszettség elleni 4-5 ezer Ft, Makón a legdrágább orvosnál is csak 2000, az egyéb oltások 1000-1500Ft körül vannak), nekünk így megéri!

Nagyon jó állatorvosok, akiket csak ajánlani tudok, nagyon jól felszerelt rendelőik vannak: Dr. Fejes Péter és Dr. Sebő Ottó (Ottó doktor úr kicsit drágább).

Mindketten nagyon jó hírű, és Szegedhez képest nagyon olcsó orvosok!

Több tenyésztő ismerősöm, még Budapestről is lejön hozzájuk, ha valami baj van a tenyész egyedekkel!

2010. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!