Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék majd kutyát venni...

Szeretnék majd kutyát venni és melyik az amelyik a legjobban hasonlít a farkashoz?

Figyelt kérdés
csehszlovák farkaskutya meg az ilyen nevelhetetlen hibrideket ne mondjatok :D

2014. aug. 15. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a legjobban a Husky hasonlít a farkashoz. A kinézete és az életmódja miatt is.

De első kutyának nem ajánlott, szóval ne vegyél, ha kezdő kutyás vagy!

2014. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
még mostis van 2 kutyám :D
2014. aug. 15. 12:22
 3/14 A kérdező kommentje:
és a husky vagy a szibériai husky között van különbség?
2014. aug. 15. 12:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Esetleg akita, de ahhoz erős kéz kell.
2014. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
ír farkaskutya
2014. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És nem hibrid, az előző voltam
2014. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Husky és malamut, de hozzájuk tapasztalt, erőskezű gazda kell, mert nagyon makacsak és önállóak.

Esetleg még a svájci fehér juhászkutya, ő olyan kinézetre, mint egy fehér farkas (szerintem), és valamivel könnyebben kezelhető. Csak Magyarországon még elég ritka fajta, így kevés jó tenyésztő van, és gondolom megvan az ára is.

2014. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Igazi Infó válasza:
0%
Szerintem mindegy milyen kutyád van, a lényeg hogy felelősséggel tartsd, de ezt sajnos nagyon kevés kutyatartó képes tejesíteni! Egy kutya társaslény, 16 hetes koráig be kell szocializálnod, 1,5 éves koráig egy percre sem lehetne egyedül hagyni, és utána is csak fokozatosan hozzászoktatva, max 1-2 órára naponta! Mindig figyelned kell rá és a többi elmebeteg kutyás kutyájára is! Szerintem nem autók, hogy típus alapján válogasson köztük az ember, én azt ajánlom inkább a tappancsnál vagy valamelyik menhelynél érdemes egy olyat találni akit a sorsunk és a Jóisten is nekünk szán!
2014. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az ír farkaskutya nem tudom, miért hasonlítana a farkasra, esetleg a szürke színe miatt, de ezzel az erővel a pumi is hasonlít. Szerintem amúgy az ordas színű németjuhász hasonlít nagyon, és elég engedelmes típus, bár persze nevelni kell. És még a lajka hasonlít a farkasra.
2014. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szét a menhelyeken is mert ott is vanak ilyen kutyák pl. [link]
2014. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!