Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy hamis...

Lahunka98 kérdése:

Mit csináljak hogy hamis legyen a kutyám?

Figyelt kérdés
van egy 4 éves foxim és azt szeretném ha hamis lenne mert elég sűrű a betörés mifelénk. Nem szertném elinni kutyaiskolába mert nincs rá időm eljárni vele. Miveltudom elérni hogy hamis legyen?
2014. aug. 15. 15:05
 1/9 sippara ***** válasza:
87%

...és mit csinál a foxi, elkapja a bokáját, aztán? Addig fogja, amíg falhoz nem vágják.


De még ha lenne is értelme, suliba nem akarod vinni, mert "nincs rá időd", az önálló képzéséhez nyilván nem értesz, meg ahhoz is idő kell, meg úgy általában az állattartás önmagában is egy elég idő-, energia- és pénzigényes dolog. Most akkor mit is akarsz tulajdonképpen? Egy magától működő, hatásos területőrző kutyát? Egymillió fölött lehet őket megvásárolni képzetten.

2014. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Rakj a nyakába egy táblát: Cica vagyok!

És máris hamis.

Te meg nem vagy normális :(

2014. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ma már semmilyen kutyával nem tudod megakadályozni a betörést.Lemérgezik,elkábítják,lefújják stb.
2014. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Az előttem szólónak van abszolút igaza! Ma már a profi betörőket semmi nem tartja vissza, szerintem. Egyszerűen bedob egy mérgezett valamit, a kutya megeszi és kész... Manapság már felesleges házőrzésre kutyát venni, maximum jelzőkutyaként jó egy pár fajta. Na meg persze sok embert elijeszt egy hirtelen előbukkanó kuvasz a sötétből, de aki igazán be akar törni hozzád, annak egy (vagy akár több) kutya nem akadály.
2014. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt nem értem.......

Az igazi kutyátol nem félnek az emberek csak a hamistól? :-O


..................... XD

2014. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Hát érdekes lenne ha egy foxitól félnének……

Kereszt apámnak KÁJ van otthon. Simán kilőtték mind a kettőt és elloptak mindent mire haza értek…

2014. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem Sippara válaszai miért kapnak folyton piros mancsot...
2014. aug. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak az a baj hogy egyik sem válasz a kérdésemre.Szó se volt arról hogy örző-védő kutyát akarok nevelni egy foxiból, én csak azt kérdeztem hogy mit tudnék csinálni annak érdekében hogy hamisabb legyen a kutyám.(bár én is rosszul fogalmaztam meg ezt elismerem).A másik az hogy nem kértem tanácsokat arról hogy mit tudnak csinálni egy kutyával, én is hallottam már hogy miket csináltak a kutyával hogy betörjenek egy házba.Szerintem a kérdést normálisan írtam ki,erre ti elkezdtetek arról beszélni hogy nem érdemes kutyát tartani házőrzésre, vagyis lehet csak milliós nagyságrendben.Ahol én lakok egyszer sem hallottam még hogy lelőttek egy kutyát. Mérgezésről is csak egyszer,kétszer hallottam, de az is egy nagy üzemnél volt. Nem sok mindent tudnak elvinni tőlünk mert van riasztónk, ez csak egy ötlet volt. De én megértettem volna abból is hogy:Nem lehet! de én nem szeretnék erről vitázni nektek az a véleményetek nekem meg ez.
2014. aug. 16. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyu kérdező! Hát akkor ,, hamisítsd '' !

Csak vigyázz nagyon nehogy hűvösre tegyenek, mert tudod a hamisítás ILLEGÁLIS. A te döntésed....... XD

2014. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!