Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem fogadja el az...

Miért nem fogadja el az idősebbik kutya a kiskutyát?

Figyelt kérdés
Az idősebbik most 5 éves, a kicsit most hoztuk el vasárnap. Nem bántják egymást, de a nagyobbik folyamatosan elfut a kicsitől, úgy néz ki, mintha félne tőle.Nem is olyan jókedvű és a farkát is majdnem végig behúzza. Ugyanannyit foglalkozunk vele, mint előtte, neki köszönünk először, ő kapja először a kaját, jutalomfalatot stb. Próbálkoztunk azzal, hogy odahívtuk a kicsihez és ha odajött és megszaglászta kapott jutalmat meg persze sok dicséretet. Igaz csak 2 napja vannak együtt, de ha van valami ötletetek, hogy simán menjenek a dolgok örömmel fogadom :)

2014. aug. 19. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is idősebb kutya mellé hoztuk a fiatalt, ő sincs annyira oda érte. Főleg az első napokban utálta, de most már megszokta, bár puszipajtik szerintem sose lesznek. Meg a miénk tényleg idősödik már, nem is akar játszani. Szóval szerintem csak türelem. :)
2014. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem minden felnőtt kutya szereti a kölyköket. Főleg, ha a kicsi nyúzza, ráugrál stb. Egyszerűen legyél türelemmel, én is pont most hoztam új kölyköt egy két éves kutya mellé, neki is beletellett pár napba, mire kezdett rájönni, mit kezdjen a kicsivel.
2014. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt-e lehetősége a kutyádnak nála kisebbekkel játszania?

Úgy néz ki, nem tud mit kezdeni a kiskutyával.

2014. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kétszer találkozott ennyire fiatal kutyával, nagyon aranyos volt velük. Játszott, lökdöste őket az orrával. Ezért is csodálkozok annyira, hogy ennyire elutasítja a kicsit.

De várunk, alig telt el 2 nap. Köszönöm a válaszokat! Azért szívesen olvasnék még ötleteket :)

2014. aug. 19. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, végül is lehet biztos adni ötleteket, de nagyban függ a kutyusodtól. Minden kutya más. Idő kérdése és nem lesz semmi problémájuk, 2 nap az még semmi. :)
2014. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mennyire van kutyák között az idősebb kutyád? mennyit sétálsz vele egy nap?
2014. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!