Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt miért kell?

Ezt miért kell?

Figyelt kérdés

Többször kapok megjegyzést, hogy ne költsek rá ennyit, bár az inkább beszólás. Viszem át a csomag tápot a futártól, a szomszédom meg épp kint cigizik. Látja mit vettem, hisz nem volt becsomagolva. És mondta a futár, hogy 12 ezer forint lesz. A futár elment, a szomszéd meg odajön, hogy mit vettem. Köze nincs hozzá, dehát a hülye is észreveszi, hogy tápot vettem. És kezdi a műsort, hogy jaj, a kutyára ennyit költeni...stb. Meg furcsállja, hogy a kutyának szabad járása van a házban, és nincs kikötve. Meg persze hogy palackos vizet kapnak, mert a csapvíz ihatatlan. Furcsállja még a sok játékot, és további kiegészítőket.

De persze ez csak néhány példa volt a sok közül.

Ilyenkor mit kéne reagálnom?


2014. aug. 21. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
nemazért de aki inkább cigire költ annak a véleményét sz4rd le ;) te kutyád azt veszel neki amit akarsz, ehhez másnak semmi köze.
2014. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy te ha valamit csinálsz, akkor azt szereted jól csinálni :-D
2014. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Sajnos sok ilyen foteltöltelék ember van, akinek nincs életcélja, hobbija. Az ilyen el sem tudja képzelni, milyen kutyásnak lenni. A saját életével nem tud mit kezdeni, de büszkén osztja az eszet mindenkinek, mint a világ legbölcsebbje. Magán kívül mindenkit lenéz.


Én a helyedben minden nap elmondanám neki, aznap épp mennyit költöttem a kutyára, hadd agyaljon magának.

2014. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszaszólnék, hogy "inkább mint cigire szórjam a pénzt", biztos húzná a száját :P Amúgy meg mi köze hozzá? Semmi dolga nincsen?
2014. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Higgadtan válaszolj neki, hogy el tudod dönteni, mire szeretnéd költeni a pénzedet. Vagy azt, hogy ezeket a kérdéseket nem vele szeretnéd megvitatni. Ha nem fontos a jó szomszédi viszony, akkor lehet durvábban is a tudomására hozni, hogy nincs semmi köze hozzá ... :D
2014. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tőlem azt kérdezték meg, mikor új helyre költöztünk (főváros környéki terület, de itt inkább még a kertben való kutyatartás dívik), hogy minek viszem sétálni. Mondtam, hogy mert neki is, nekem is az a jó, meg egészséges.
2014. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy tőle kell engedélyt kérned mire költsd a pénzed ? Nagyot fog lesni hidd el! Egy kérdéssel meg nem beszéltél csúnyán , nem mondtál semmilyen sértő dolgot. De hidd el mellbe fogja vágni..... :-D
2014. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na, a válaszokat összekevertem: Elmondom neki, hogy havonta mennyit költök kutyákra, felhozom a cigit, és a miért szólsz bele dolgot is!


Köszönöm a válaszokat! :)

2014. aug. 22. 20:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!