Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok Yorkshire terrier...

Hol találok Yorkshire terrier kennel (eket)? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani Csongrád,Békés megyében,vagy esetleg Szolnok körül,ahol egészséges,szép kutyák vannak,és nem kérnek áron felüli árat??=)köszi=)
2010. jan. 15. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ők Szolnokiak és van náluk kölyök.


Nagyon vigyázz a Yorki tenyésztőkkel, főleg a kétes hirdetésekkel! Szaporítótól vettük 90000Ft-ért 3 éve a kutyusunkat, miniként, erre 6 kiló, herehibás, foghibás, és patellás!

CSAK törzskönyvvel, szerződéssel vegyél kiskutyát!

2010. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszike a választ!:)(elsőnek:oksi,vigyázok:) )
2010. jan. 15. 18:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk volt yorkink, de elég őrült kutya volt. :D Biztos h olyat akarsz? Állandóan ugatott, nyafogott, mindenen megsértődött, sőt még sipákolt is. :D Még soha nem láttam ilyen kutyát. xD De sajnos nagyon beteg lett, az állatorvos azt mondta, h el kell altatni, mert csak szenved. Két évre rá lett egy Bichon Havanese kutyusunk, sokkal csendesebb, kezelhetőbb, mint a kis yorkim anno. Vagy volt már yorkid?
2010. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát Yorkim még nem volt,de rotim igen:Digaz sok közük nincs egymáshoz,max.:annyi h kutya,kutya:D

hát utolsó válaszoló,kicsit elszomorítottál,de nem volt a kutyádnak valami baja?vagy valamilyen "hibás"volt?

am.én sok helyen olvastam meg mondták is h aranyos kutya meg minden...

de azért köszi h írtál:D

2010. jan. 15. 18:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Daganata volt sajnos. :( De mint utólag kiderült, mi is szaporítóktól vettük, anno 25000ért, akkor még nem nagyon értettük ennek a menetét, illetve nem fórumoztunk ennyit, mint most. :D Mindegy, nem számított, hogy milyen, én úgy szerettem, ahogy volt. :)
2010. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem az elsőként belinkelt "kennel" honlapját. Sem törzskönyvet, sem kiállítási és szűrési eredményt nem találok. A nem túl jó fajtaleírást egy régi könyvből vették, nem jut eszembe a neve hirtelen. Ezek nem tenyésztők.


Kedves kérdező! A kutya 15 évre szól, nem pár hónapra vagy évre, szerintem ne a távolság alapján válaszd ki a tenyészetet, ahonnan a kiskutyát veszed, nagyon pórul járhatsz.

2010. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy ne távolság szerint válasszak,de próbáltam 1 kicsit reménykedni,hogy hátha lesz a közelben is.Akkor ezek szerint nincs.:(,csak a szolnokiak...

Akkor hol találhatok még kiskutyákat,ahol "minden okés" velük?

Am.köszi megint a válaszokat!:)írhattok még!:D

2010. jan. 16. 12:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha yorkit szeretnél, akkor szerintem az ne jelentsen problémát, hogy esetleg egy fél napot rászánsz az utazásra.

Én is az ország másik feléből hoztam a yorkimat.

És rácáfolok a második (vagy harmadik) hozzászólásra. Az első kutyám, és soha nem gondoltam volna, hogy kutya lehet ennyire inteligens.

Milyen méretet szeretnél?

2010. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!