Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhásznak mekkora...

Egy németjuhásznak mekkora ereje van?

Figyelt kérdés

Nyugalom, semmi illegális dolog. De nemrég került hozzám egy németjuhász kutya. Ha jön egy betörő, akinél mondjuk nincs se kés, se fegyver, se spray, semmi extra dolog, azzal mit csinálna?


Persze nem ezért vettem, hanem társként, csak azért furdal a kíváncsiság. (nyugalmas környéken élünk.)


2014. aug. 27. 11:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve egy moszkvai őrkutya. Bár ez csak érdeklődés.
2014. aug. 27. 11:16
 2/6 Adammaister válasza:

Nem tudom hogy milyen ereje van de kitartás az igen :D

Egyszer elém ugrott egy nagyobb és elütöttem biciklivel és hát siettem gyorsan kellett mennem de csak nyüszített egyet és felállt semmi baja nem volt.Úgyhogy birja a strapát.

2014. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tanítás kérdése, hogy mit csinálna egy betörővel.
2014. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy moszkvai őr azért jobb házőrző, de mindkettőt tanítani kell, hogy a házőrzés ne a "bundás kapucsengő" feladatban csúcsosodjon ki
2014. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A németjuhász egy kutyafajta. Azon belül pedig minden kutya egyedi. Lehet, a te kutyád szétnyalná örömében a betörőt, mert végre nem unatkozik. lehet, mielőtt bejutna a betörő, ugatná, mint egy őrült, aztán, amikor az bejut, nem csinál semmit. Vagy a bejövőt jól megharapdálná. Van, amelyik simán csak megállítaná és nem engedné egy lépést sem tenni. És még sokféle reakció lehet.Vagy éppen az eb elbújna az udvar legtávolabbi pontjára.

Szóval, bármi megtörténhet.

2014. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem egy nőstény belga juhász van (groenendael),kb 20 kg-s,de hihetetlen mikre képes... talán egy embert le tudna gyűrni! A német juhász meg biztosan képes rá! ;)
2014. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!