Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani jó fültisztít...

Tudnátok mondani jó fültisztító folyadékot/gélt kutyának?

Figyelt kérdés
Fülgyulladásra hajlamos a kutyám.Bobi fültisztítót használunk jelenleg.Állatorvosnál már jártunk a problémával többször is.Azt mondta sajnos hajlamos rá a kutya, így fokozottan figyeljek a fülére....

2014. aug. 28. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit nekem adott a doki, arra csak annyi van írva, hogy MP fültisztító folyadék. Ettől egy hét alatt lement a gyulladás. De lehet, hogy ezt recept nélkül nem adnak. Nem is értem ,a dokitok miért nem írt fel,ha ez ilyen gyakori probléma?
2014. aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Clorexyderm. De sajnos tényleg így van. Akinek egyszer begyulladt, mindig is be fog. Mi is küzdünk ezzel évek óta.
2014. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bűzmirigyet nyomták?

Talán egy kenet a fülből segítene kideríteni, milyen okból gyullad be. Mindenféle gyógyszeres folyadékot nem rakunk a fülbe, amíg nem tudni, mi okból gyullad be.

2014. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat.Igen bűzmirígyet nyomtak neki múltkor teljesen normális volt váladék, ami ürült.A gyulladás nála abban nyílvánul meg, hogy büdös a füle.Váladékot sosem látok, ha a doki is belenéz mindíg csak kissé piros.Kapott már rá gyógyszeres fülcseppet akkor el is múlik de aztán 2-3 hónp múlva megint előjön ez a szag.Lógó fülű. hosszú szőrű kutya.Már teljesen kivágtam meg kitépkedtem a füléből a szőrt is.Holnap elmegyek az állatpatikába rákérdezek a fültisztítóra illetve beszélek a dokinkkal mert övé a patika is.
2014. aug. 28. 13:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt én sem tudom miért nem írt fel fültisztítót, de az a röhej, hogy egy másik dokinál is voltunk már és az is nem nagyon fogalkozott vele, mondta hogy hajlamos rá...hát köszi.
2014. aug. 28. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg sokszor szellőztetni a fülét. Vagy ruganyos pólyával a fejére fogatod, vagy ha kellően hosszú a fűl, a fejtetőn szintén a ruganyossal összefogod egy időre, ha eltűri.
2014. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, köszi a tanácsot.
2014. aug. 28. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!