Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 hónapos kutyám nagyon nem...

A 3 hónapos kutyám nagyon nem akar jönni pórázon. Lefekszik a földre és meg sem mozdul hiába hivom őt. Hogy tudnám rávenni hogy jöjjön magától?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 22:29
 1/8 Daolin ***** válasza:
Jutifali :D
2014. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jutalomfalattal, pl sajt, virsli, májkrém tökéletes. Kis biztatás meg mézes-madzagolás és bele fog jönni, mint az ugatásba :)
2014. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csalogasd valami finom jutifalattal, ahogy már előttem is írták :)
2014. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget :) legközelebb megpróbálom azzal :) remélem menni fog :D
2014. aug. 29. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Én eldobom a pórázt és elindulok. Ezt kétszer kellett eljátszani. Megijedt, hogy otthagyom :D
2014. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jutalomfalattal, virslivel csalogasd magadhoz. Utána gugolj le hozzá és szeretgesd meg. Remélem sikerülni fog :)
2014. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a jutalomfalattal de sajna nem jött össze :( én is ledobtam a pórázt és elindultam egyből jött utánam de pórázzal még mindig csak úgy tudunk menni hogy én megyek utána de fordítva nem :(
2014. aug. 30. 19:27
 8/8 Daolin ***** válasza:
próbáldd olyan helyen sétáltatni, ahol nincs senki mondjuk egy réten. Engedd el és állj meg egy ponton csalogasd jutalom falattal, ha nem jön, akkor pedig fordíts neki hátat és egy kicsit haladj előre. Nálunk amég pórázomn van húz, és rángat, de ha el van engedve, lábnál jön :) Remélem tudtam segíteni :)
2014. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!