Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lusta kutyák kevesebb ideig...

A lusta kutyák kevesebb ideig élnek?

Figyelt kérdés
Az én kutyám már 8 éves, de nagyon keveset mozog, mindig is lusta volt, ez nem azért van mert öregszik. Szerintetek, ha többet mozogna, akkor nagyobb esélye lenne a hosszabb életre? jól teszem, ha erőltetem, hogy mozogjon? Vagy hagyjam, hogy annyit lustizzon, amennyihez kedve van. Vagy ezzel már elkéstem? Korábban kellett volna ezen elgondolkoznom?
2014. aug. 31. 10:07
 1/4 KGabi0000 ***** válasza:
Az én kutyám 9 éves sportos és még most is hihetetlenül mozgékony,pedig tacskó és csontbetegsége van a lábán.3-tól 7 éves koráig rengeteget agilityztem vele és teljesen rendben van.
2014. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennek örülök és gratulálok hozzá és köszönöm, hogy hozzászóltál a kérdésemhez, de én a lusta, keveset mozgó kutyákról beszélek. Velük mi a helyzet?
2014. aug. 31. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent pontosan az, hogy keveset mozog? Mert ha eljártok sétálni, csak nem rohangál, az belefér (feltéve, hogy nem azért teszi, mert fáj valamije). Ha nincs kedve sétálni, meg semmit csinálni, és te ráhagyod, az viszont baj. Napi egy-egy óra sétát, meg néha egy nagyobb kirándulást simán bírnia, sőt, élveznie kellene.
2014. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha a lustaság csak természetes, vagysi nem betegség okozza, akkor nem értem miért ne élhetne hosszú életet, mint egy átlagos kutya. Igazából az, hogy mennyi ideig él, rengeteg dologtól függ, ezt nem lehet így leegyszerűsíteni... KÉrdés mit örökölt, mit evett, milyen környezetben élt, és millió más dolog....
2014. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!