Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chip-szám alapján meg lehet...

Chip-szám alapján meg lehet találni a kutyát?

Figyelt kérdés
Tegnap, (aug.30-án) ellopták a kutyusomat. Ő a társam, az életem, a mindenem! Chip be van ültetve, az alapján be lehet azonosítani hogy hol van?

2014. aug. 31. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A chipet nem tudják műholdon követni. Aki megtalálja és beolvassa a chipjét akkor megnézik a tulaját ( viszont ha nincs beregisztrálva hivatalosan a kutya akkor nem). Ha ellopták akkor senki nem fog chip számot olvastatni.
2014. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Viszont menj el az orvosotokhoz és tetesd körözőlistára vele a chipszámot, nehogy valaki stikában átírassa a nevére.

Kép van róla? Érdemes lenne kiplakátozni a környéket és feltenni a netre. Esetleg felajánlani pénzjutalmat a megtalálónak vagy nyomravezetőnek.

2014. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A csip nem nyomkövető - (ha az is akkor sem mi mezei emberek használhatjuk). Plakátoltasd ki. Az állat orvosnál meg írd a csipjére, hogy keresed. Így ha valaki elviszi vagy állat védők leolvassák a számot akkor meg tudnak keresni téged, a csip adatlapja alapján. ellenőriztesd azt is hogy az elérhetőséged pontosan van-e megadva. És ami nagyon fontos ugye regisztráltattad a kutyád csipjét az állatorvosnál?! Ha nincsen regisztrálva a csip, nem fognak megtalálni.......
2014. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, regisztrálva van a kutyus, teljesen hivatalosan, oltási könyvében is igazolva van a chip-száma.
2014. aug. 31. 16:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen mindenhol kiplakátoltam, a fészre felraktam, a faluban is mindenki segít a keresésben. A megye összes állatmenhelyét végignéztem.Borzasztóan hiányzik!
2014. aug. 31. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!