Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudnom ha németjuhász...

Mit kell tudnom ha németjuhászt szeretnék?

Figyelt kérdés
Ugyértem mennyit eszik, kell e sétálni vinni, ha igen hányszor, kell e a kutyasulit vagy itthon is nevelhetem, milyen játék kell neki, vegye e nyakorvet, mit adjak enni. Tudna valami segíteni, esetleg németjuhászosok?

2014. szept. 3. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

..." kell e sétálni vinni"..., ez most tényleg kérdés?

szerintem egy kicsit olvass utána, hogy egy kutyának, nem csak nj-nak, mire van szüksége és milyen vérmérséklete van, mert ha egy ilyen kérdés felvetődik Benned, akkor ne vegyél Magadhoz semmilyen kutyát.

2014. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
persze hohy kell vinni setalni ha kerti kutya lenne meg akkor is hogy szocializalodjon.te sem ulnel a kertben egesz nap.nem??? az olx en van fent hirdetve egy nemet juhasz konyv nem draga es azt olvasgasd at. termeszetesen bornyakkorv es borporaz ami kell kuzyasuliba is azt hasznalhatod. hat kuzyasulit ajanlanam mert ha megkerdezted kell e setalni vinni van meg tanulni. nekem elso nemer juhaszom van en mondjuk itthon neveltem kuzyasuli nem kellett. mit adj neki enni? jo minosegu kutyatapot es hazi kajat is adhatsz neki szerintem
2014. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tessek itt a link ezt olvasgasd at en is ebbol tanultam. olvasd at es ha ezekre alkalmas vagy csak akkor vegyel.


[link]

2014. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A sétás dolgokat azért kérdeztem, mert nekem amugy van 2 kutyám de kis termetűek és az Istenért sem akarnak kapun kívülre menni. Ez lenne az első nagytermetű kutyám.
2014. szept. 3. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyjából mindent illene tudnod a fajtáról, elsősorban és mindenekfelett azt, hogy munkakutya, tehát nem csak sétát, hanem tanítást is igényel. Ha viszont a két kiskutyával se bírsz el annyira se, hogy egy normálisat tudj velük sétálni, akkor ne legyen német juhászod, előbb őket hozd fel egy normális civilizált kutya szintjére, mert ha a jucival is ugyanígy bánsz, az gond lesz. Nem tudom, tudod-e, de ők vezetik itthon a harapási statisztikákat, mert sokkal komolyabb nevelést és foglalkozást igényelnek, mint azt az átlagember hiszi.
2014. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akuminak van igaza. Neked meg nagyon sokat kell tanulnod a kutyakrol. Eloszor olvasd el Jan Fennel es Cesar Millan konyveit. Aztan neveld meg a meglevo ket kutyadat. Ha ezzel megvagy, johet a nemet juhasz. Ja, es az a seta ami a juhasznak kelleni fog, nem napi 20 perc, hanem napi minimum 1.,5-2 ora intenciv mozgaas.
2014. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mintha elolvasna ezeket a könyveket...ilyen csak újabb kutyát akar. Sajnálom szegény jószágot
2016. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!