Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha rág a ku tya?

Mit tegyek, ha rág a ku tya?

Figyelt kérdés
Kétéves, 14hónapig egy gyepmesteri telepen élt, 2hete van velünk. A többi kutyánk közé azonnal beilleszkedett, engem imád, családot elfogadja. De. Elkezdett rágni. Eddig egy hajszárító, két fejhallgató, négy mobiltelefontöltő, az összes habklumpám pántja, a másik kutyus labdája, plusz a központi internetkábel... A gyepin csak két fémedény volt a ketrecében. Próbáltam adni neki kötélhuzivonit, gumijátékot, labdát, azokra vigyáz, de minden mást megcsócsál. Főleg a kábeleket. Figyelek rá, de pl ha alszom, azonnal akcióba kezd... Mit csináljak vele? A többiekkel sosem volt ilyen gond, nem rágtak soha. Segíthet, ha bekenem-befújom valamivel azokat a dolgokat, amiket elér? Vagy mit ajánlotok?

2014. szept. 4. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy elfárasztani, hogy ne legyen kedve rágni. Mi "biciklizni járunk", de az alport vag, hasonló is jó vagy jobb
2014. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én még arra tippelek, hogy azért ez egy elég új helyzet neki, amit bár elég jól visel, mégis stresszes lehet. Hiszen 14 hónap áll szemben 2 héttel.

Én elvinném egy kutyasuliba, ahol foglalkoznak/vagy van tapasztalatuk menhelyi kutyákkal.


Amíg a mi kutyánk kicsi volt és rágott, olajos paprika olajával kentem be a bútorok lábát, meg amit nem akartam, hogy rágjon. Egyszer próbálkozott, aztán inkább feladta.

De vannak spray-k is. De szerintem semmi sem 100%-os. Legjobb ha rájöttök mi a gond és kezelitek.

2014. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!