Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az ember kiskutyát hoz...

Ha az ember kiskutyát hoz lakásba, és még nincs meg az összes oltása, akkor tényleg nem lehet levinni a ház elé a dolgát végezni? Van más megoldás, mint minden alkalommal felmosni utána?

Figyelt kérdés
Nem akarok kiskutyát hozni lakásba, a kérdésem tisztán elméleti.
2010. jan. 17. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Én ezt annyira eltúlzottnak tartom.... Szerintem sokkal fontosabb a szocializáció és h ne szokja meg h a lakásban is lehet dolgát végeznie.

Ezen kívül, saját magad a lábadon bevihetsz bármit, ha van másik kutya azt is leviszi az ember. Én túlzottnak érzem ezt az egész "utolsó oltásig" mizériát. De mindenki maga dönt.

2010. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki már nézett végig kiskutyát, amint parvóban haldoklik, és az orvos hiába próbálja megmenteni, nem sikerül neki, az biztos nem viszi le a következő kutyáját a járdára, amíg ki nem alakul a kutyus teljes védettsége.


Félreértés ne essék: ismerőseim kutyájáról beszélek. Annyira megviselte őket a dolog, hogy azóta sem mernek újabb kutyát magukhoz venni, pedig ez már több, mint három éve történt.

2010. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha engeded h eleinte bepiszkítson később akár 2-3 évbe is beletelhet mire szobatiszta lesz, vagy soha. alomra nem szoknak rá, nem macskák(akkor már rég nem sétáltatnának annyi 1,5 kg-os vakarcsot hogy: "pisiljé má'). Én levinném kutyamentes foltra ölben.
2010. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!