Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen különleges szükségletei...

Funny Girl kérdése:

Milyen különleges szükségletei vannak egy border collie kiskutyának?

Figyelt kérdés
Elég sokmindent elolvastam már, de az érdekelne, hogy akik vittek már haza ilyen fajtájú kutyust, mit tanácsolnak. Milyen vitaminokat érdemes adni neki, milyen tápot ajánlanak? Minden, amit máshogy csinálnának, vagy amit tanácsolnának!

2014. szept. 8. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte csak különleges szükségletei vannak egy Bordernek: Napi agyi fárasztás, futás, sport, sport és sport! Minél több foglalkozás és rengeteg szabadidő és türelem! (Napi akár 6 óra is) A legjobb ha terelhet, vagy egész nap futkározhat. Kutyasuli sem árt, ha kezdő kutyás vagy. A Borderek ugyan a világ legokosabb kutyái, de mindez elveszik ha a gazdának nincs elég ideje/vagy kitartása a tanításához, mozgatásához.

Nem kell vitamin, ha minőségi táppal etetsz ilyen pl.: Eukanuba, Josera, Hill's, Acana, Orijen, Happy Dog, Dog Chow, Pro Plan, Taste of Wild stb... Mindenkinek más válik be én a Joserát, azon belül a Kids-et amíg kölyök, tudom ajánlani.

2014. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hallottam, hogy vannak fejtörős etetők is, esetleg nem tudod honnan lehet ilyet beszerezni?
2014. szept. 8. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
A petissimo.hu-n találsz ilyeneket :) A Kong Wobbler ezek közül az alap, de vannak sokkal bonyolultabbak is. Intelligencia játékok vagy valami hasonló alatt keresd! :)
2014. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!