Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvos kutya SOS?

Parvos kutya SOS?

Figyelt kérdés
Talált kiskutyám elkapta a parvót, tegnap voltunk vele a 3. infúzión, hétvégére gyógyszert kapott. Ma nem ment a hasa, kicsit hányt de járkál és végre ivott. Mivel segítsek rajta? Nektek volt már hasonló? Mivel kínáljam? Hétfőn megyünk vissza a dokihoz. Nagyon félek h elveszítem :( Köszönöm a válaszokat

2014. szept. 13. 22:38
 1/8 A kérdező kommentje:
3-4 hónap körüli csivava kev.
2014. szept. 13. 22:39
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

amikor az én keverék kutyám betegségére azt hittem hogy parvó amiről a végén kiderült hogy nem az akkor kutyaszalámit vettem neki amit nagyon kicsi falatokban egy olyan ujjvégi falatkákra gondolok egy csivavának.

nekem az bevált remélem neked is be fog remélem meggyógyul a kutyád.

sok szerencsét

2014. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Nagyon sajnálom a kutyusod! Remélem, remdbe jön, te pedig ne idegeskedj!:)
2014. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tuti h parvo, a doki csinált parvo tesztet ami pozitív lett :/ már mindennel próbálkoztam, májkrém, főtt hús, stb. de rá se néz a kajára (bár a doki szerint normális), szegénykém bújuk el én meg bebeszélem h azért mert meg fog halni :( pedig csak nem leli helyét, nagyon remélem h nem megy el :( köszi a válaszokat!
2014. szept. 13. 22:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Beteg kutya nem eszik. ne is erőltesd még. Vize legyen és kész.
2014. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A lényeg lejjebb van. Ott tér ki az etetésre.

2014. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha majd tud enni,(addig is kínálgasd), adj neki konzervet, főtt csirke/marha húst, májat, szívet, túrót, kefírt, stb. amit jó étvággyal megeszik és tápláló. Ahogy a fenti linken is olvasható, fontos lenne neki Béres csepp vagy egyéb immunerősítő, az étvágyát is fokozná és roborálja. Jobbulást a kutyusnak!
2014. szept. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
A konzerv, meg kutya szalámi minden, csak nem tápláló ezeket ne erőltessétek. Inni igyon eleget, ilyenkor a kiszáradás veszélye a legnagyobb. Parvonk szerencsére nem volt, de babéziás volt a kutyám, én csináltam neki "cumit" egy fél literes kólás flakonból a kupakját kilyukasztva, és úgy itattam.
2014. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!