Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nobu jó név lehet egy kislány...

Nobu jó név lehet egy kislány Akitának is?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :) Különleges
2014. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam ezt a nevet, de egészen tetszik :)
2014. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
valami japán animében egy srácnaka nevexD én sem hallottam még, csak most hogy neveket keresgettem és ezt ajánlotta egy ismerősöm aki néz ilyneket. Csak mondta, hogy ja kislány név kéne, akkor nem jó. De szerintem nem hangzik mindenképp fiúsnak. Úgyhogy leehet ennek ellenére, ez lesz a neve
2014. szept. 17. 18:12
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez egy japán fiúnév. De ha tetszik akkor adhatod, csak majd ha megkérdi valaki, hogy mi a neve, akkor csodálkozni fog, feltéve ha látta az animét.
2014. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A jelentése "hűség, hit". Amúgy a japánok nem ragaszkodnak feltétlenül ahhoz, hogy bizonyos nevet csak fiú vaghy csak lány kaphat, ez náluk inkább szokás, hogy bizonyos nevet inkább fiúnak, míg mást inkább lánynak adnak. Ha már az animét hoztad fel, abban is van pl. Makoto vagy Tohru nevű lány szereplő, pedig ezek szintén inkább fiúknak adott nevek.

A Nobu pedig lehet a Nobuko rövidítése is, amit meg inkább lányoknak szoktak. Szóval add nyugodtan ezt a nevet a kutyusnak, ha tetszik.

2014. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik nagyon a Yume (jumi) is. Jelentése: álom. Ha lenne egy akita szukám, én így hívnám.
2014. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Van egy kis tacsi keverék errefelé, nagyon jópofa, őt is így hívják.
2014. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik :)
2014. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7# A Yume ejtése jume, nem pedig jumi. Van Yumi név is, elég gyakori, de az nem álmot jelent, hanem pl. szépség, gazdagság, stb., majd egy tucat jelentése lehet attól függően, hogy milyen kanjival írják.
2014. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!