Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye ez nem fura, mert nekem...

Ugye ez nem fura, mert nekem igy természetes?

Figyelt kérdés
Van egy labradorom 7 honapos vettem rá anyagbol egy szájkosarat. séták alatt viseli. és holnap is rátenném és kivinném a lovasnapra ami lesz. Nem baj hogy egy ilyen nyugodt vérmésékleü kutyára vettem és használok ilyet igaz?
2014. szept. 19. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Minek? Fölöslegesen frusztrálod a kutyád. Nem is kötelező és nem is indokolt. Paranoiás vagy? Vagy akkor mi az oka?
2014. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
pl most lovak közé megyünk .
2014. szept. 19. 11:29
 3/16 anonim ***** válasza:
A szájkosár a veszélyes kutyákra való, ill. BKVn kötelező. Arra van, hogy megakadályozza a harapást. Egy szelíd kutyára miért kell fölöslegesen rárakni azt elárulod?
2014. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha városba megyek én is teszek szájkosarat a kutyára, egyszerűen azért, hogy kikerüljék és ne akarja mindenki simogatni
2014. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagyok benne biztos, hogy nem kötelező tömegbe vitt kutyán a szájkosár. Nekem is labradorom van, tömegbe nem hordom és kisgyerekem is van, nincs gond kettőjük között, de nem nagyon örülnék neki, ha egy idegen labrador vagy bármelyik másik kutya mellett rohanna el hirtelen.
2014. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen. És? Lovak közé minek? Normálisan nevelt kutya nem harap lovat. És nyilván pórázon lesz... Meg azt mondtad sima séta alatt is viseli. Na azt minek?
2014. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tömegben sem kötelező a szájkosár. Veszélyesnek nyilvánított EGYEDre kötelező csak
2014. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jol van de attol még elviszem a szájkosarat fö a biztonság
2014. szept. 19. 11:35
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Az "anyagból szájkosár" orvosoknak készült, hogy ne harapjon a kutya kezelés alatt. Ha szorosat vettél, kínzás a kutyának hosszú távon, mert nem tud benne lihegni. Ha bővet vettél, akkor meg semmit nem ér.

Tessék állandó figyelemmel lenned a kutyádhoz és szépen megtanítani neki, mit tehet ilyen helyzetekben, mit nem.

2014. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

értettem!!

köszönöm a hozzászolásokat

2014. szept. 19. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!