Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttátok ezt a videót?

Láttátok ezt a videót?

Figyelt kérdés

[link] Article_hid=305124


Olyan szörnyű érzés állatok kínzását nézni, egész napra a hatása alá kerülök... Nem szoktam végignézni az ilyen és ehhez hasonló videókat (így ezt sem), de annak örülök, hogy ezek a videón megörökített események felhívják a figyelmet az állatkínzásra... Azt viszont nem értem, hogyan lehetséges az, hogy egy ilyen súlyos bizonyíték után a férfinál maradhatott az a szerencsétlen kutya??? Szinte biztos vagyok benne, hogy otthon ugyanígy bánik majd vele továbbra is. :-((


2010. jan. 20. 11:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Elmondjam a végét? :D
2010. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem!:( Elég szomorú hogy nem veszik el az ilyen senkiházi sz@ralaktól az összes kutyáját! Rajtam múlna kigyúrt fiúkák "csaja" lenne élete végéig egy börtönben!Ott bizti nem lenne olyen kemény mint a 4 kilós kutyájával!


Ezt nézd meg!: [link]

2010. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Az előzőt inkább ne nézzétek meg!
2010. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
nem
2010. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
nem értem, mért maradhatnak ott a kutyák:S ???meg fogja ölni őket... szerencsétlen állatok:((( addig rúgdosnám kikötözve, amig hörög:( hihetlen, hogy annyira kemény legény, hogy azt a szerencsétlen kutyát kínozza.:((((
2010. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Istenem! Végignéztem, borzalmas! Azt nem értem, most akkor hagyják, hogy a kutyáin verje le a félmilliós büntetést? Mert szinte biztos vagyok benne, hogy az a szegény állat most otthon bűnhődik (pl. éhezik? szomjazik? verik? vagy tán már nem is él????), amiért "apa miatta került bajba".

Megnézte valaki azt az állatot, nem sérült-e meg a bántalmazástól?! Miért nem kobozták el azonnal az összes többivel együtt? Azt sem értem, azt írják, hogy több kutyát tart otthon. Hol volt a többi az ominózus séta idején? Nem mindegyiknek "jár" a pisi/kaki séta, mozgás???

Ezer kérdésem lenne még, úgy érzem, az illetékes elvtársak megint félmunkát végeztek, nem igazán az állat érdekét tartották szem előtt.

2010. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nehéz egyszerre 3kutyát végigrugdosni :(((((((((((( ilyen sétát egy kutya sem igényel szerintem:S egyszerüen nem látok a pipától:S nagyon sajnálom a kutyikat
2010. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
láttuk, mit kell ezeket az állatkínzós videókat felhozni???
2010. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
attól még, hogy becsukod a szemed előző, a probléma nem oldódik meg... :S:S:S kell, hogy lássák, hogy felismerje a szomszédja, hogy magába szálljon, hogy szembeköpjék az utcán!
2010. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
de ha egy névtelen fórumon mindenki beírja hogy "úúú, mekkora kegyetlenek", meg "úúú, hátez szörnyű", attól biztos meg fog oldódni..
2010. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!