Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Yorkshire terrier kutyám...

Virágh Zsoltné kérdése:

A Yorkshire terrier kutyám belelépett az üvegszilánkba, nem bír arra a lábára ráállni. Megnéztem, úgy láttam, benne van még a szilánk de én nem tudom kivenni. Szerintetek elvigyem orvoshoz, vagy kidobja a szervezete?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát benne ne hagyd semmiképpen, vagy vedd ki te, vagy vegye ki doki, de valami történjen, mert rohadtul fáj és nagyon csúnyán be tud gyulladni. Nem vérfarkas ez, meg Rozsomák, hogy kilökje a szervezete az idegen testet :)
2014. szept. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem fog kijönni, csak begyullad és az nagyon fáj. Nekem a tenyeremből kiskoromban egy kavicsot kellett kiműteni, mert nem vettük észre, hogy egy esés után bennmaradt. Szóval valahogy ki kell venni.
2014. szept. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést: a kutyus sérülést szenvedett, láthatóan szenved, fájdalma van, akkor mi is a kérdés? Igen, orvoshoz kell vinni, nem jön ki magától.
2014. szept. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell vinni, mert ha bennemarad komoly gondok lehetnek...
2014. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!