Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azok, akik lakásban tartják a...

Azok, akik lakásban tartják a kutyájukat! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mikor lett szobatiszta, voltak-e a problémák, mennyi időre és hányszor viszed sétálni naponta, mire kell figyelni egy frissen lakásba hozott kiskutyán, voltak-e félelmeitek mielőtt megvettétek a kutyát stb... Egyszóval minden érdekel. :)

Ó, és milyen fajta, mekkora a kutyus?



2014. okt. 5. 20:24
 1/5 anonim válasza:
0%
Nekem egy yorkim van, masfel eves es meg mindig sokszor bepisil. Naponta 2-3 alkalommal szoktam levinni setalni. Jobbik eset mikor a padlora piszkit, de volt ugy is hogy a szonyegre pisilt, a pledre sot meg a parnamra is.
2014. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Staffim van lakásban, második emeleten. A szobatisztaságot hamar megtanulta. Próbálkoztunk kutya pelenkával, alomtálcával. Voltak balesetek azért néha, de a rendszeres sétáltatások meghozták az eredményt és nem csinált be sose. 3-4 alkalommal viszem el sétálni, reggel délben kis egészségügyire, délután, kora este meg hosszabbra. Hétvégén délelőtt délután két hosszú mikor mennyi. A közelünkben az utca végén van egy nagy füves placc, ott el tudom engedni, így ha csak egy 15 percem van rá, akkor is viszonylag tud mozogni valamennyit póráz nélkül. A szobatisztaságra figyelj, meg arra hogy etetések után vidd ki mindig akkor fog üríteni. Legyenek fix séta időpontok, amit megtanulhat ő is. Nem volt nagy félelmünk, mert elég hirtelen került hozzánk a kiskutya. 20 kilós kis amstaff szuka. 5 éves már
2014. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy talált kutyusom van, most 3 éves. Pár hónapja panelba kellett költöznünk, de én már a kertesházban elkezdtem a szobatisztaságra nevelést. Eleinte persze előfordultak kisebb balesetek, de ha rajtakaptam rászóltam és kiküldtem. Amióta panelban vagyunk nincs semmi gond, napi 3x viszem sétálni, két hosszabbra és egy rövidre. Tacskó kutyusról van szó.
2014. okt. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Skót juhász, már a negyedik, de ebből három volt lakásban nevelve. Az első és a mostani kölyök is kb. 4 hónaposan szobatiszta, ritkán előfordulnak még balesetek. A második az már három hónaposan balesetmentesen szobatiszta volt. Sétálni az első kettőt napi háromszor vittem, a mostaniakat egy-kétszer, mivel most már családi házban lakunk, ahol a kertben is sokat vannak.
2014. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hajncsi válasza:

helló

nekem shih-tzum van és nagyon jó kutyus. panelba lakunk és 1 hónap után már jelezte ha lekellet mennie, nagyon ügyes.(most fél éves)

különös probléma nem volt vele

velem egy szobába alszik, első estét is végig aludta és nem nyüszögöt

én ajánlanám a shih-tzut, alkalmazkodó amikor lemegyünk nem rosszalkodik, rendesen viselkedik.

2014. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!