Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jó ha van egy kutyánk?

Miért jó ha van egy kutyánk?

Figyelt kérdés
kutya
2014. okt. 7. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Na, ez egy nagyon hülye kérdés! Erre megfelelő választ nem kapsz, csak akkor fogsz választ érezni, ha ott fog ülni melletted a blöki és várja a játékot.
2014. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kutya csodálatos élőlény, nagyon hűséges, és rengeteg szeretetet tud adni! Egy kutya mellett nem lehet unatkozni, és sok ismerősre tehetsz szert, persze kutyás emberekre gondolok. Van pár hátránya is persze, mint mindennek, de sokkal több a pozitívuma.
2014. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha semmi értelmét nem látod, akkor ne legyen!

A kutya egy érző-lélegző-szerető lény. Családtag aki az életét adná a család többi tagjáért. Minden kutyának mások az erősségei/gyengesége, mindegyik fajta másban jó.

Értelmetlen a kérdésed, mert minden kutya másra való. Ha neked házőrző kell, vegyél cane corsot, ha vadász kell, vegyél vizslát, ha padlócirkáló kell, vegyél pincsit.

Ezt nem lehet megmondani hogy mire jó egy kutya! De ha általánosságban mégis muszáj elmondanom, hogy a létező összes kutyában mi a közös: mindegyik képes százszorta jobban szeretni a gazdáját, mint bármelyik ember a világon.

2014. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát kinek miért jó, vagy nem jó, ugye :)
2014. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én szemszögemből írom le.

Nekem azert jó, hogy van kutyám, mert hihetetlenül lusta vagyok, es a kutyusok arra ösztönöz, hogy mozduljak ki a házból, játszak vele stb.

Este ha kimegyek, hogy lefektessem (ejszaja kenelben alszik) olyankor le szoktam ülni a lépcsőre, ö meg az ölembe mászik. Olyan kis aranyos, mintha a babám lenne <3 sokkal több felelősség van bennem, mint a kortársaimban. 15 vagyok. Kb minden osztálytársam(tisztelet a kivetelnek) cigizik, piál, diszkóba jár minden hétvégén, depressziósak, mert nincs pasijuk... Nekem nincsenek ilyen problémáim. Engem lefoglal a kutyusom, és egyszerűen mióta megvettük, azóta boldogabb ember vagyok.

2014. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!