Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy fajtatiszta rottweilerben...

Egy fajtatiszta rottweilerben csak az a malac feju van , vagy van kisebb feju?

Figyelt kérdés
azert erdekel mert a mi 5 honapos rotinknak nem az a nagy nyomott feje van hanem az a tok atlagos. vagy meg szelesedik a feje?
2014. okt. 11. 15:18
 1/6 sippara ***** válasza:
Rottweileréknél több fejforma is játszik, ez számodra akkor lenne releváns, ha tényleg fajtatiszta rotid lenne, tk nélkül meg hát lesz valamilyen feje, változtatni nem tudsz rajta. Nekem tk nélküli """rotim""" van, kicsi is, a feje se teljesen rotis, de ettől függetlenül imádom.
2014. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kan rotiknak általában 1 éves kor után alakul ki a végleges fejforma. De vonaltól függ, milyen feje lesz a kutyának.
2014. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A malacfejű roti, nem roti, de legalábbis nem igazi roti.


Nézd meg ezt a kennelt, náluk nagyon szépek is ideálisak a kutyák fejformája:


[link]

2014. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az enyem eleg nagy 5 honapos de mar akkora majdnem mint a szuka nemet juhaszom. engem se zavar hogy keverek hisz en ugy imadom ahogyan van. csak erdekel mert mar mondtak labradornak roti kevereknek is meg dobermann roti kevereknek is meg fajtatiszta rotinak is. nem tudom erdekelne azert milyen mixbol lehet ha az is. holnap toltok fel kepet mert most lassu a netem a kepfeltolteshez es megmutatom.
2014. okt. 11. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 rotink van és egyiknek sincs malac feje...
2014. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van kicsi fejű fajtatiszta roti is meg nagy fejű fajtatiszta roti is. genetikailag melyik mit örököl.
2014. dec. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!